Enter your email address:

   
   
"Слуги народу" підтримали референдум щодо продажу землі

Для офіційного впровадження ринку землі, рішення має бути прийнято на всеукраїнському референдумі.

У понеділок, 16 грудня, депутати фракції "Слуга народу" провели засідання, на якому обговорили параметри функціонування ринку землі в Україні. Про це повідомила народний депутат та заступник голови фракції Євгенія Кравчук у Facebook.
 
"Сьогодні наше засідання фракції проходило з одним питанням порядку денного – запровадження ринку землі. Дискусії тривають. Але не про те потрібен він, чи ні, а про параметри функціонування ринку. А значить ми дуже близько підійшли до оптимального рішення, яке найбільше підійде Україні", - йдеться у повідомленні.
 
За словами Євгенії Кравчук, планується зменшити поріг щодо концентрації землі в одних руках. Зокрема, говорили про 10-20 тисяч гектарів, що у десять разів менше, ніж було запропоновано в першому читанні.
 
Також депутат зазначила, що потрібно унеможливити спекуляції з перепродажем землі в перші роки після відкриття ринку.
 
"Для цього втілять спеціальні запобіжники. Бо люди мають заробляти не з продажу землі, а з продукції, вирощеної на ній. Також потрібна модель, яка унеможливить зміну цільового призначення сільськогосподарських земель. Бо після відкриття ринку ми розраховуємо на бум сільськогосподарського виробництва, а не будівництва автосалонів і супермаркетів", - пояснила Кравчук.
 
До слова, іноземні підприємці не зможуть купувати землю, доки рішення про це не буде ухвалено на всеукраїнському референдумі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com