Enter your email address:

   
   
«Знаємо все про тебе та твоїх рідних» - як бойовики вербують засуджених з ОРДЛО

За словами засуджених, умовою їхнього обміну та переміщення на підконтрольну Україні територію є підписання зобов’язання про негласну співпрацю із так званими силовими структурами квазіреспублік.

Щоб отримати у в`язнів згоду бойовики застосовують залякування, шантаж, побиття, погрожують їхнім родинам. Крім того засуджених утримують у жахливих умовах – у колоніях «Л/ДНР» відсутнє опалення, медична допомога, не вистачає їжі. Незгодних із такими тюремними порядками сепаратисти залучають до робіт на своїх передових позиціях: зеки будують бліндажі для бойовиків, риють окопи, про це повідомляється на сторінці СБУ в Фейсбуці.

Свідчення про саме такі методи терористів надав СБУ один із етапованих в`язнів. Чоловік, переміщений із колонії з непідконтрольної частини Луганщини, мав після завершення терміну покарання збирати для терористів інформацію про місця дислокації, склад та маршрути пересування українських військових підрозділів і військової техніки.

Усвідомлюючи можливі наслідки виконання наказу, відразу після прибуття чоловік звернувся до СБУ за правовою допомогою. Він надав детальні свідчення про обставини свого вербування і отримане завдання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com