Enter your email address:

   
   

Про це йдеться у петиції, яку створено на сайті Президента України.

Зокрема, зазначається, що більшість вугледобувних підприємств України вимушені припинити діяльність з видобування вугілля у зв'язку з незацікавленістю профільного міністра у розвитку вугільної галузі. На думку автора петиції, в Україні відбувається знищення державного вугледобування, яке є запорукою енергетичної незалежності України. Також автори петиції вбачають у збільшенні імпорту електроенергії з Росії, Словаччини та Білорусі порушення принципів енергетичної незалежності України, — йдеться у тексті петиції.

Попри загострення ситуації у вугільній галузі, шахтарі готові далі працювати відповідно до своєї програми розвитку, зміцнюючи енергетичну незалежність України,  продовжує автор.

Зазначено, що станом на 29 січня 2020 року Міністерством енергетики та довкілля не вжито жодних дій з метою врегулювання ситуації щодо укладання договорів з реалізації та відвантаження вугілля, а також вирішення питання з виплати заробітної плати працівникам вугледобувних підприємств.

Особливо складною, на думку авторів петиції, є ситуація, що склалася у державному секторі вугледобування. "Для регіонів, де вугільні підприємства є містоутворюючими, питання можливого закриття шахт є дуже гострим, оскільки після закриття шахт не буде поповнення місцевих бюджетів, що призведе до вимирання міст регіонів" — йдеться наприкінці петиції з проханням до президента.

Станом на 16 лютого, петицію підписали 1023 особи. Для того, щоб петиція була розглянута президентом, вона повинна набрати 25000 підписів. Підписати петицію можна тут.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com