Enter your email address:

   
   

СЬОГОДНІ на одну і ту ж тему прийшла різношерстна і неузгоджена інформація від різних високопосадових осіб з багатьох тем. Розглянемо лише три блоки тем і проблем:

Блок А. Вугілля, шахти.

- Потрібно максимально відверто говорити шахтарям, що їхнє виробництво нерентабельне: простіше спалювати газ, ніж видобувати вугілля, - міністр Оржель.
Тобто, позиція міністра - шахти слід Закрити!

-Має бути гарантований ринок збуту для українського
вугілля і цей ринок - українські ТЕС, - Зеленський. Тобто, шахти не закривати!
-За словами президента, зараз Україна видобуває більше вугілля, ніж може продати, але це не має бути проблемою шахтарів. "Завдання профільного міністра - визначити, яким має бути енергобаланс, яка частка має належати тепловій генерації".
Тобто, шахти закривати не слід, але слід реформувати галузь під потреби ТЕС.
-Президент запропонував уряду створити координаційний центр з трансформації вугільної галузі під керівництвом віце- прем'єра. Головний принцип - жодна шахта не може бути закрита або ліквідована,
А потім, подумавши, взяв ще вище:- В Україні створять державний комітет з вугільної промисловості, - Зеленський
Тобто, "Нью-Васюкі"...

В той же день ЗЕ ще раз передумав і вирішив продати шахти. Тоді для чого координаційний центр, а тим більше - держкомітет, коли ця функція вже покладена на Фонд Держмайна.
-Зеленський звернувся до глави холдингу Максима Тимченка, чи готовий ДТЕК взяти участь у приватизації. На що Тимченко відповів, що зараз не готовий сказати, чи цікаво це компанії. Він також зазначив, що Антимонопольний комітет (АМКУ), найімовірніше, буде проти цього.
-Зеленський запропонував ДТЕК Ахметова купити Центренерго разом з неприбутковими держшахтами: Якщо АМКУ буде проти, я з ними поговорю, і вони будуть -ЗА!

А це вже взагалі піпець - ЗЕ поговорить з АМКУ ( яке йому не підпорядковане за законом) і він, всупереч Антимонопольному законодавству, - дозволить монополісту Ахметову ЩЕ прикупити шахт, остаточно руйнуючи економічну конкуренцію не лише в регіоні, але й в державі. ТвурбоКлас!

Блок Б. Коронавірус

-''Слуга народу" Радуцький про заходи безпеки у разі спалаху коронавірусу в Україні: Ми зробили все необхідне відповідно до рекомендацій ВООЗ. "Сьогодні діє оперативний штаб, який очолює прем'єр-міністр України. Дії оперативного штабу контролює Рада національної безпеки і оборони (РНБО)", - сказав Радуцький. За його словами, нині вживаються всі необхідні карантинні заходи, щодо обсервації здорових громадян України, які були в зоні ураження і доставлені в Україну.

-Тест-системи діагностики коронавірусу поки не розподілили по регіонах, - ЦГЗ. "Тест-системи розподілять протягом двох-трьох днів. Однак, не у всіх областях є необхідне обладнання.
А як ви визначили, що потрібна обсервація, а не карантин, якщо на момент скандалу з розміщенням в Санжарах тест -систем ще не було в Україні? І для чого замилювали очі протестувальникам і світові що евакуйовані - не хворі, а для чого нагнали поліцію ?

-ВИ дійсно повністю були готові? А чому це дисонує зі цим повідомленням -25.02.20 15:01 ''Спецсканерів і тепловізорів в аеропорту немає: ніяких розпоряджень про обов'язкові перевірки пасажирів нам не направляли,'' З боку держави ніякого спеціального контролю в зв'язку з епідемією коронавірусу ні на рейсах з Італії, ні на рейсах з інших країн не забезпечено - пресслужба аеропорту "Київ". . А що казав Радуцький ? - "Діє оперативний штаб, контролює Рада національної безпеки і оборони (РНБО)"
- Щодо арешту протестувальників в Санжарах - ЗЕКА, вивчіть хоча б ст. 27 Конституції, ст 36 Кримінального Кодексу і згадайте, що ви діяли напролом без тестування евакуйованих, тобто протестні дії громадян були ЗАКОННИМИ! В Каліфорнії також протестують з аналогічного приводу - пошліть туди Авакова з його "орлами"...

Блок В. Децентралізація і перейменування.
-Плануємо змінити Конституцію в частині децентралізації у вересні 2020 року до місцевих виборів, - "слуга народу" Безгін.
-Проведемо дискусію про те, як мають називатися органи державної влади на місцях, - Корнієнко. Корнієнко зазначив, що людям важливо, як називатиметься адміністративно-територіальна одиниця, в якій вони проживатимуть. Проведення такої дискусії " Як Називати субрегіональні одиниці "повіт", або "округ", або "окрýга", або "район" - це теж викликає дискусії", - додав він.І це - абсолютно нормальний процес.

-Дітлахи, для чого ви це затіяли? Спочатку слід визначити повноваження, права, зобов'язання, види відповідальності за їх невиконання, санкції, хто, коли їх накладає, що буде тим, хто мав накласти стягнення , але за кумівством - не наклав... і т. д., Визначити коло джерел фінансування, види податків і відрахувань на життєдіяльність регіонів, закріпіть їх законом. Визначте відповідальність КабМіну, за ненадання, неповне і невчасне перерахування коштів трансфертів, субвенцій. Проведіть консультації не з представниками, а керівниками підрозділів виконавчої влади в областях, районах, містах, селах і селищах. А лише потім грайтеся з "надзвичайною проблемою" - як назвати. А якщо по суті затії цього дитсадка ЗЕКА (скорочено від ЗЕлена КАманда) з перейменуваннями , то правду кажуть - коли собаці нічим зайнятися , вона яйця лиже.. Ви вже офіс президента переносили з Банкової ...і то не справилися...

Вже й аналізувати їх пасажі, вибрики, капризи і конвульсії з групи хворих дитсадка "ЗЕКА" зовсім не хочеться... ТО - ЖАХ! Їх "доїльний апарат" - (уряд і парламент) ремонту не підлягає - лише утилізації. Та й преЗЕ.. - також... НОВІ ВИБОРИ! Їх протестний електорат за два місяці виріс ВДВІЧІ... в турборежимі.

Володимир Пилипчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com