Enter your email address:

   
   

Для російської політики дуже важливо, коли з людиною є особистий контакт. Для них завжди важливо разом випити горілку. І у разі, якщо це вдалося, то вони вважають, що з цією людиною можна вирішувати питання.

Єрмак саме такий. До того ж, існують важелі впливу з минулого.

Про це розповів російський політичний діяч Марк Фейгін виданню «Апостроф».  

За його словами, глава ОПУ Андрій Єрмак через своє минуле, яке пов’язано у тому числі з бізнесом та олігархом Ахметовим, є комфортною людиною для Москви. Саме тому вона його й сприймає. І стосується це не лише Козака.

    «Я вважаю, що Єрмак – комфортний партнер для Москви в цілому, не тільки для Козака. Думаю, що на нього простіше впливати. Ці важелі впливу пов’язані з його минулим, бізнесом, зв’язками з Ахметовим. Для російської політики дуже важливо, що з людиною є особистий контакт, завжди важливо разом випити горілку. Якщо вони змогли «розкочегарити» людину на таке, то вважається, що це людина, з якою можна вирішувати питання. Єрмак відноситься до такої категорії. і тому Москва його саме так і сприймає», – заявив він.

Фейгін наголошує, що кінцевим результатом Москва бачить зовсім не інтеграцію Донбасу до Росії. Навпаки, вона докладе зусиль, щоб ОРДЛО увійшли до складу України, але на російських умовах. Це і є ідеальним варіантом для Кремля у відношенні тимчасово окупованого Донбасу.

    «Для неї був би ідеальний варіант, щоб Донбас, окупований зараз Росією, увійшов до складу України, але продовжував залишатися по суті в своєму нинішньому стані, коли кордон контролюється Москвою, влада на цій території контролюється спецслужбами, адміністрацією президента Росії, і економічна сфера також знаходиться під контролем довірених осіб Москви. Ось це їх влаштовує набагато більше, ніж нести відповідальність: навидавали паспортів – тримайте їх. Вони ж не хочуть утримувати. Вони хочуть, щоб український бюджет утримував громадян, які проживають в ОРДЛО», – підкреслює він.

Але головною метою Москви він називає визнання Україною Криму як територію Росії. І Кремль цього ніколи не приховував.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com