Enter your email address:

   
   
Пашинський

Житомирська кондитерська фабрика готується до випуску подарункових наборів цукерок з фото кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

На підприємство вже завезено велику кількість упаковки із зображенням лідерки партії "Батьківщина". До Нового року мають бути випущені подарунки від Тимошенко. Цю інформацію інтернет-виданню UA1 підтвердило кілька джерел на кондитерській фабриці.

Як відомо, наприкінці 2015 року підприємство було захоплене в результаті рейдерської атаки й до сьогодні повністю контролюється людьми кнопкодава ВРУ від "Народного фронту" Сергія Пашинського. Підготовка до випуску фабрикою подарунків із зображенням Юлії Тимошенко може свідчити про підтримку Пашинським саме цього кандидата на посаду президента України.

Водночас, наближене до керівництва "Народного фронту" джерело у розмові з інтернет-виданням UA1 повідомило, що кнопкодав Сергій Пашинський веде перемовини як з оточенням Юлії Тимошенко, так і з оточенням олігарха Петра Порошенка, який, схоже, вибори вирішив відмінити щоб не втратити владу.

Оксана Матвейчук

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com