Enter your email address:

   
   

В той час, коли українське суспільство обговорює виключно "воєнний стан", писати про щось інше просто неможливо.

У виданні Politic.ua була розміщена стаття політолога Олександра Кочеткова, назва якої співпадає з назвою цієї публікації. Він пише:

"Із усіх «патріотичних» передвиборних гасел Петра Порошенка найбільш безумовним виглядала «армія». В тому сенсі, що Верховний Головнокомандувач невпинно дбає про підвищення боєготовності ЗСУ, постачання сучасного озброєння і поліпшення життя військовослужбовців. «Порохоботи», особливо, з угруповання Ю. Бірюкова, аж в істериці заходилися при будь-якому натяку, що армію ПОП використовує тільки так, як і все інше – для зміцнення особистої влади і підвищення особистого ж добробуту.

Причому головний аргумент «порохоботів» украдений у Паніковського. Правда, Михайло Самуельович запрошував поїхати в Київ і запитати, ким був Паніковський до революції. А «порохоботи» пропонують приїхати на передову і запитати, чим була армія до Порошенка…

Загалом, одні емоції і нічого фактичного.

І ось безумовний факт: ухвалений бюджет 2019, в якому оборонні витрати становлять 2,55% від ВВП. Замість багаторазово обіцяних ПОПом 3%!

За недофінансування оборони дружно проголосувала фракція БПП, депутати якої навіть на покурити запитують дозвіл у свого однойменного вождя. Значить, ПОП не заперечував.

Автоматично виникають запитання.

По-перше, де те могутнє зростання економіки, про яке постійно рапортують Президент і прем’єр-міністр, якщо доводиться недофінансувати військові потреби?

По-друге, якщо не вистачає на оборону, то чому вистачило на персональний фонд Порошенка та інший, який очолює його дружина?

Загалом, мова живе і без Президента Порошенка, Томосом всерйоз займається Фанар, а ось армія у Верховного Головнокомандувача явно поступається відвертим «шкурнякам»."

Вже майже біля полуночі вчорашне голосування ВРУ прокоментував у Фейсбуці журналіст-розслідувач ПN Олександр Ружанський:

"Не знаю, може хтось вже писав, але особисто я побачив сьогодні зіткнення інтересів Порошенка, який хотів отримати воєнний стан на 60 днів по всій країні і таким чином підготувати потрібний для себе результат на виборах, або взагалі їх уникнути, і Тимошенко з Аваковим, завдяки спільним діям яких Пєця отримав лише 30 днів і тільки в частині областей.

Я сьогодні не просто так звернув увагу на швидкий і явно організований виступ Національного корпусу під ВР, ще в той час, коли Америка дуже міцно спала, а Європа тільки починала прокидатися.

І як же дивно співпала денна вимога НК щодо 30 днів воєнного стану і вже вечірній відскок до 30 днів з 60 самого Порошенка. Вобчем, сьогодні Петру Олексійовичу гру зламали. Можливо, Захід під вечір теж підключився.

Проте, я не думаю щоі Пєця розраховував сьогодні на однозначний успіх з воєнним станом. Ще в день я написав у декількох коментах, що Порошенко поки що запустить тему ВС у тестовому режимі. І зрозуміло, що Пєця на цьому не зупиниться. Не дарма Кононенко казав, що у Порошенка ще багато. передвиборчих фішек.

Не беруся дуже наполягати саме на такій версії сьогоднішніх подій, але маю ось такий погляд. Поки що."

Геннадій Боценюк

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com