Enter your email address:

   
   
Голова парламенту Словаччини

Лідер Словацької національної партії, голова словацького парламенту – Національної ради, Андрей Данко вважає, що українська влада може приховувати правду про події 25 листопада у Азово-Керченській акваторії.

За словами голови словацького парламенту, цей конфлікт має бути вирішено з «прохолодною головою, а не показуючи пальцем, поки не буде відомо, яким чином це сталося».

«Для нас дуже небезпечно, якщо напруженість посилюється. Але настільки ж небезпечно для нас робити заяви з дня на день на основі статей з медіа», – сказав Андрій Данко.

«Я не людина, яка довіряє Порошенку. Знову ж таки, за повідомленнями, Україна обманула з загиблим журналістом. Ми повинні спокійно подивитися на всі події і факти, але насправді я боюся, що деякі люди з нами знову просто зіграли. Не вимагайте від нас негайно давати судження і не вимагайте мільйона санкцій...», – сказав він.

Цікаво, російський журналіст Аркадій Бабченко здогадувався, що його образ стане символом паталогічної брехні єврейської шобли, яка захопила владу в Україні?

На Заході вже відверто насміхаються з брехливого олігарха Порошенка, особливо коли той проголошує начебто воєнний стан без офіційної війни зі словами: "Ми ні з ким не збираємось воювати".

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com