Enter your email address:

   
   
Юрій Луценко

До мене, друзі, продовжують надходити чудові новини з Батьківщини (журналіст-розслідувач Олександр Ружанський був вимушений виїхати за кордон через реальну загрозу життя  - прим. ПN).

Днями я отримав прекрасну у своїй юридичній і логічній дурості постанову НАБУ від 08.11.2018 р. про закриття кримінальної справи, яку ця, типу, антикорупційна контора була змушена відкрити згідно ухвали Солом'янського суду м. Києва від 19.01.2018 р., за моєю скаргою на її бездіяльність

Скарга була на те, що НАБУ відмовилася реєструвати мою заяву про злочини Луценка і Ко у справі зі спецконфіскації $1,5 мільярда "банди Януковича". ( Справа Аркадія Кашкіна)

Головним посилом моєї заяви було те, що. не можна боротися зі злочинністю у злочинний спосіб, чим постійно займаються Луценко і його шістки. Крім того, у справі Кашкіна Луценком запроваджено антиконституційну і незаконну практику засекречення вироку суду, що є безпрецедентним злочином проти правосуддя в Україні.

Перед тим, як подати скаргу на НАБУ до суду, у своїй статті на сайті Enigma, я радив набушникам, все ж таки, одягти хрестик з труселями і писав, зокрема, таке :

"Своїмм недолугим і незаконним рішенням про відмову у внесенні до ЄРДР заяви про скоєння корупційних злочинів Луценком і його гоп-компанією, пан Ситник і його підлеглі в черговий раз продемонстрували свою професійну безпорадність та моральну дволикість, даючи прекрасні аргументи тим, хто вважає, що всі вони там (і НАБУ, і ГПУ, і СБУ і МВС ) одним миром мазані.

Ось, давайте просто подивимося на деякі цікаві речі. Справа відносно корупції колишнього прокурора сил АТО Костянтина Кулика знаходиться в суді вже більше року, але і досі навіть не почала розглядатися по суті.

Ні за час досудового розслідування, ні вже під час знаходження справи в суді, НАБУ і САП так і не спромоглися знайти можливості відсторонити Костянтина Кулика від роботи в органах прокуратури. І до чого це привело? Фальсифікація Куликом справи відносно свого друга Кашкіна, задля вчинення мільярдної афери Луценком і Ко; фактичне викрадення Куликом 150 мільйонів доларів, заарештованих НАБУ ще 2016 році по справі Онищенко, під прикриттям справи Кашкіна; фальсифікація Куликом, за злочинним наказом Луценка і адміністрації Президента справи відносно Михайла Саакашвілі. Чудові наслідки роботи НАБУ по викриттю злочинця Кулика!

Ви ж там в Бюро прекрасно знаєте, хто і завдяки чому кришує Кулика в адміністрації Порошенка. Так чому б вам про це не повідомити суспільству, аби воно знало, кому дякувати, за те, що корупціонер, дружбан терориста Жиліна, фактичний бандит і агент ФСБ Костя Кулик, який під час другого Майдану особисто фінансував жилінських тітушек, продовжуєі працювати на керівній посаді в Прокуратурі України, вчиняти відверті злочини і ламати долі людей?

Якщо ви не в курсі, у який спосіб проінформувати країну про це все, я можу вам допомогти. Деякий досвід, дякуючи моєму дурному характеру, в мене є. Власне, справу Кулика “на блюдєчкє с голубой кайомочкой” вам приніс саме я. І зауважте, ніяких Порше, Мазераті і будинків у Конча - Заспі. (На відміну від агентів НАБУ. Прим.авт.)

Тільки автозаки, будівля бахмутського СІЗО, побиття і мішок на голові у якості передноворічної прикраси. А, забув! Я ще офіційний свідок у справі Кулика. Ну, то таке.

Коротше, хлопці! Або вчиняйте по закону і реєструйте заяви про корупційні злочини в порядку статті 214 КПК України, яка є імперативною нормою, тобто, такою, яка вказазує на обов’язковість і безальтернативність юридичних дій, або і далі грайтеся у політичні договорняки з владою корупціонерів.

Або дійте в дусі реальної боротьби з корупцією, або і далі займайтеся піаром перед довірливими громадянами України і художнім свістом перед американським спонсорським жюрі. Тільки не морочте голову українцям своєю, типу, безкомпромісною боротьбою з корупцією. Одягніть вже нарешті хрестик антикорупційної ідеї і не забудьте прикрити чимось свою професійну недолугість. І якщо це вдасться, ніколи більше оце все не знімайте.

А я поки піду зі скаргою на вашу бездіяльність до суду."

Ось, такий текст був. Втім, як ми тепер бачимо, хрестик та спідня белізна - це не для НАБУ.

Подробиці з фотокопією постанови НАБУ і її коротким аналізом - згодом.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com