Enter your email address:

   
   

Однак, швидше за все, вибори відбудуться.

Якщо місцеві вибори не відбудуться вчасно, то будь-яке рішення місцевої ради може бути оскаржене в суді, оскільки термін повноважень цієї ради закінчився.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Загородній.

За словами політолога, є об’єктивні та суб’єктивні причини говорити про те, що місцеві вибори відбудуться вчасно.

"Об’єктивні – це порушення Конституції. Тому що термін дій місцевих рад закінчується через 5 років. А для того, щоб відтермінувати, потрібно або ухвалювати законодавство, або змінювати Конституцію. Ну і рейтинги "слуг народу" зараз знаходяться на достатньо пристойному рівні. Принаймні найвищий серед усіх партій. Тому їм краще провести зараз вибори, щоб отримати, у залежності від регіону, від 10 до 20% в кожній міськраді, або облраді. Тому скоріш за все вибори будуть. Тим більше, що вже розгортаються передвиборчі штаби", – зауважив Загородній.

Однак, якщо вибори до місцевих рад таки буде відтерміновано, то, за словами політолога, це може мати катастрофічні наслідки для держави.

"Це дає підстави скасовувати будь-які рішення міської ради, або голів міст на підставі того, що строк їхніх повноважень закінчився. Вони теоретично можуть залишатися на посаді, але кожне рішення, наприклад, в міськраді, може бути оскаржене в суді як таке, що не відповідає і Конституції, і законодавству, оскільки строк їхніх повноважень закінчився", – прокоментував Тарас Загородній.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com