Enter your email address:

   
   

Дружина українського нардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко володіє у Криму двома компаніями, ТОВ "Таврія-інвест" і ТОВ "Фірма Укрснаб", які було зареєстровано після того, як півострів перейшов під контроль Росії.

Про це пише проєкт "Крим.Реалії".

Сім'я глави політради "Опозиційної платформи – За життя" народного депутата України Віктора Медведчука володіє у Криму бізнесом, який з'явився там уже після російської анексії. Про це 26 червня повідомив проєкт "Крим.Реалії".

Дві фірми в селищі Гаспра записано на дружину Медведчука Оксану Марченко. Їх місцем розташування в декларації політика зазначено "Республіку Крим" – окупаційне утворення, створене після анексії півострова. Існування "Республіки Крим" не визнають Україна і міжнародна спільнота.

ТОВ "Таврія-інвест" і ТОВ "Фірма Укрснаб" в українському реєстрі юридичних осіб немає.

Фірму "Таврія-інвест", за даними російської Федеральної податкової служби, було зареєстровано навесні 2015 року зі статутним капіталом більш ніж 1 млрд руб. Основний профіль компанії – управління нерухомістю й будівництво. Компанія, за даними видання "Крим.Реалії", щорічно зазнає мільйонних збитків, однак і далі діє. "Таврія-інвест" 2017 року перенесла свій офіс із Гаспри в Москву.

2016 року ця компанія заснувала підприємство "Фірма Укрснаб" зі статутним капіталом 3 млн руб. Її основний вид діяльності – зведення будівель та автошляхів.

ТОВ "Таврія-інвест", а через нього і ТОВ "Фірма Укрснаб" володіють три українські компанії, що є у власності Марченко і Медведчука: ТОВ "Інвестиційна компанія "Укркапітал", ТОВ "Інвестиційна компанія "Терра-інвест" та ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-тур". Ці компанії, за винятком "Спорт-туру", зареєстровано в Києві за однією адресою з офісом "Опозиційної платформи – За життя" на вулиці Великій Васильківській, 23 б.

"Крим.Реалії" з'ясувало, що сім'я Медведчука володіла ще однією фірмою у Криму – ТОВ "Таврія-капітал". Її було зареєстровано на тих самих власників і за тією самою адресою, що й "Таврію-інвест"; її профілем була діяльність готелів та інших місць розміщення. Фірма з'явилася в російському реєстрі влітку 2015 року, але наприкінці 2016 року її ліквідували.

Видання намагалося дізнатися в Медведчука подробиці про долю кримських активів та плани щодо їхнього майбутнього. Офіс політика не відповів на запит журналістів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com