Enter your email address:

   
   

Український депутат викладає «компромат» на колишнього віце-президента Байдена.

Голова Національного центру контррозвідки і безпеки США Вільям Еваніна заявив, що Росія використовує українського нардепа Андрія Деркача для впливу на вибори президента. Про це йдеться на сайті глави контррозвідки.

"Ми вважаємо, що Росія застосовує ряд заходів, щоб перш за все очорнити колишнього віце-президента Байдена і тих, кого вважає антиросійським «істеблішментом»", - йдеться в заяві.

За даними розвідки, РФ, зокрема, використовує позафракційного депутата Верховної Ради Андрія Деркача, який в травні оприлюднив аудіоматеріали про вплив Байдена на Петра Порошенка.

Глава американської контррозвідки називає Деркача "проросійським депутатом, який працює проти Байдена і в цілому проти Демократичної партії".

Голова контррозвідки США також заявив про спроби Китаю та Ірану впливати на американські вибори. За його словами, ці країни прагнуть поразки Трампа.

Нагадаємо, в травні цього року Андрій Деркач заявив, що передав до Офісу генпрокурора матеріали, які нібито свідчать про вплив Байдена на Порошенка. Офіс генпрокурора порушив за цим фактом кримінальну справу.

Вибори президента США призначені на 3 листопада 2020 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com