Enter your email address:

   
   
Журналіста Бутусова викликали до Офісу генпрокурора у справі про найманців Вагнера

"Вагнерівців" документували в рамках великої справи про ведення РФ агресивної війни проти України.

Журналіст Юрій Бутусов заявив, що Офіс генерального прокурора запросив його на допит свідком у справі про затримання в Білорусі десятків найманців російської приватної військової компанії "Вагнер".

За його словами 9 вересня заступник начальника відділу департаменту з військових злочинів Андрій Ткаченко, старший групи прокурорів у кримінальній справі №42014000000000457, хоче допитати його по факту ведення РФ агресивної війни проти України, і в рамках цієї великої справи документували "вагнерівців", пише Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що повідомить всю відому йому інформацію у справі, свої підозри і доводи щодо тих, хто саме дав наказ про скасування захоплення терористів.

Нагадаємо, після того, як Білорусь видала бойовиків ПВК Вагнера Росії, в Україні розгорівся скандал: ЗМІ писали, що СБУ проводила спецоперацію стосовно "вагнерівців", проте її нібито зірвав Офіс президента.

Ці чутки глава ОПУ Андрій Єрмак назвав добре спланованою дезінформацією. Єрмак зазначив, що версія про участь українських спецслужб у появі російських бойовиків-найманців в Білорусі напередодні виборів з'явилася не в Україні, а в російських ЗМІ ще 6 серпня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com