Enter your email address:

   
   
Париж

Рік тому сумнівний персонаж "Народного Фронту", якого в кулуарах ВРУ називають Антоніна Геращенко, прославився тим, що в ресторані облизував тарілку.

В соцмережах, звісно, всі насміхалися над так званою "свино-собакою", а тут ще й спирта підлив до вогню скандалу Зяма (Зорян) Шкіряк, найнаколотіший (може й не лише по тату) радник пахана МВС Авакяна (Авакова), який теж підтримав свого партнера і заявив про те, що він теж завжди вилизує тарілки. Це звичайні собачі звички, тому ніхто не здивувався заяві пахана ФСБУ(о) Васі Грицака, який побачив у протестах Франції "руку Кремля".

Можливо, Вася злякався фото графіті, яке облетіло світ і дуже налякало "колективного Путіна" і його гауляйтера з Банкової.

Дехто з пенсіонерів у цю дурню повірив, нормальні люди регочуть, а "шоколадні ЗМІ" працюють, розповсюджуючи цей фейк. Але чомусь не побачили акцію сміливих молодих людей у столиці РФ, які пройшли з великим транспорантом проти війни з Україною і з вимогою звільнити українських моряків.

До речі, якимось дивом новини про "Французський Майдан" майже пропали зі ЗМІ, тому треба нагадати, що спочатку народ піднявся проти підвищення цін на паливо, потім за визволення , а в минулу суботу за відставку Макрона.

Між іншим, так звані "жовті жилети" хоча з нашого боку вони виглядають "салатовими" вже встановили у центрі Парижу справжню гільйотину. Якби Макрон був розумним холопчиком, але ж він підкаблучник від якогось "мізальянсу", він би вже тікав кудись у Південну Америку, де з його напівсемітською зовнішністю він легко міг би сховатись десь у джунглях Амазонки. Або класична фраза: "Путін, ввєді войска!".

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com