Enter your email address:

   
   
Резніков назвав міфом інформацію про те, що повинна була відбутися інспекція українських бойових позицій у Шумів

Інформація про те, що повинна була відбутися інспекція на українських бойових позиціях у Шумів, є міфом.

Повідомив віце-прем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

"Міф про те, що мала бути інспекція на українських позиціях бойових. Це неправда, навіть про це не було мови", - сказав Резніков в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV в понеділок.

Віце-прем'єр зазначив, що мова йшла про розслідування як виняток, яке було погоджено зі спеціальним представником чинного голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронньої контактній групі послом Гайді Грау.

"Далі йшло обговорення як виняток, доведення, що довіряти висновкам СММ ОБСЄ треба, було проговорено з узгодженням з пані Гайді Грау - вона наголосила, що це виняток, вона провела консультації зі своїми колегами - як виняток буде зроблено розслідування з можливістю на місці прийти в "сіру зону" і подивитися, чи свіжа там розкопана траншея або вже стара. Не йшлося про відвідини бойових позицій українських Збройних сил. Йшлося про відвідування спільно в режимі СЦКК, в присутності представників ОБСЄ цього місця в "сірій зоні". Ні про яку інспекцію бойовиками українських бойових позицій не йшлося, і прошу цей міф не поширювати", - повідомив Резніков.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com