Enter your email address:

   
   
Чалий пояснив, що може призвести до місцевих майданів в Україні після виборів

Місцеві вибори можуть спровокувати серйозну дестабілізацію всередині держави, вважає посол.

Надзвичайний і повноважний посол України Олександр Чалий зазначив, якщо на виборах різниця між набраними голосами партій буде невеликою, то це може призвести до місцевих майданів.

Про це він сказав сьогодні, 1 жовтня, в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Давайте поговоримо, що треба зробити, щоб ці вибори не призвели до серйозної дестабілізації у середині держави. І це реальний виклик. Україна має шанс стати іншою, але й має дуже серйозний виклик, я не хочу казати це слово, але прийти до дуже тяжкого стану. І в цій ситуації слабкий центр, я скажу парадоксальну думку, це, можливо, навіть і добре", — зазначив Чалий. 

За його словами, якщо центральна влада почне втручатися у результати місцевих виборів і матиме на це якусь політичну заангажованість, це призведе до дуже серйозних наслідків. Надзвичайний і повноважний посол України зауважив, що лише судова система та Міністерство внутрішніх справ повинні бути певними арбітрами застосування закону на місцевих виборах.

"Уявіть собі, якби був лідер дуже сильний, авторитарний сьогодні в Україні, який би почав втручатися в результати місцевих виборів і силою оскаржувати ці результати... Мене хвилює що: я сам із Вінниці, там може бути так, що перемога буде більш-менш впевненою для однієї чи іншої політичної сили. У нас дуже багато міст, дуже багато регіонів, де різниця буде дуже маленькою і це призведе до місцевих майданів, по суті. Тому що радикалізація дуже сильна. І потрібна буде політична мудрість центру, щоб знайти ці баланси і допомогти на місцях легітимізувати результати цих виборів", — додав він.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com