Enter your email address:

   
   
«Росіяни самоусуваються»: Казанський розповів деталі засідань ТКГ

За словами представника Донбасу, РФ вдається до одного і того ж трюку на кожному засіданні ТКГ.

Представники Росії в Тристоронньої контактної завжди намагаються показати, що в цих переговорах можна обійтися і без них, адже, за їхніми словами, конфлікт в України саме з терористами «ЛДНР», а РФ тут ні при чому.

Про це член української делегації в ТКГ Денис Казанський заявив в ефірі 24 каналу.

За його словами, такий трюк Росія виконує щоразу ще з початку створення ТКГ.

І хоча офіційно в ТКГ входить тільки Росія, Україна і ОБСЄ, країна-агресор приводить із собою так звані ЛНР і ДНР, тобто дає запрошення цим окремим районам, як підтвердив учасник ТКГ.

«Російські представники - це або Гризлов, або Дмитрієвський - вони намагаються максимально самоусунутися. Перед собою висувають представників так званих ЛНР і ДНР і кажуть, щоб ми розмовляли, тому що у нас з ними нібито конфлікт», - сказав Казанський.

"Вони постійно вдають, що ми повинні домовлятися з ними. Так, ми змушені вести з ними теж діалог, але вони не є стороною. Росія періодично вдається до такого трюку", - запевнив він.

Представник української делегації в ТКГ розповів, що засідання проходить через відеозв'язок. Коли зустріч починається, російський представник каже, що у нього проблеми зі зв'язком. Він переконує, що засідання варто починати без нього.

"Ми говоримо, що так не розмовляємо, тоді чекаємо їх 15-20 хвилин. Представники ОБСЄ дзвонять їм, "виколупують" звідти, і вони тоді починають розмовляти. Вони постійно до цього вдаються і я був до цього готовий. Росіяни саме так і поводяться ", - зауважив Казанський.

Нагадаємо, під час останнього засідання представник Росії в ТКГ Донбасом Борис Гризлов відкрито пригрозив "у відповідь реакцією" підконтрольних РФ терористів "ЛДНР" через бажання України повернути окупований Донбас на своїх умовах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com