Enter your email address:

   
   

Яка груба робота!

"Служба безпеки попередила спробу створення у нашій державі осередку міжнародного неонацистського угруповання, яке причетне до вчинення у різних країнах світу терористичних проявів на расовому ґрунті з використанням саморобних вибухових пристроїв." - повідомила найчесніша прес-служба нашої держави - прес-служба СБУ.

"Оперативники спецслужби встановили двох іноземних громадян, які прибули в Україну для вербування місцевих жителів до лав екстремістів.

Вони також підготували відеоролик, в якому пропагували ідеї неонацизму і закликали громадян до вчинення особливо тяжких злочинів, у тому числі вбивств і терактів. Для поширення цього відео представники угруповання залучили учасників спеціалізованих спільнот у соцмережах.

Встановлено, що іноземці намагалися вступити до одного з українських військових підрозділів для здобуття бойового досвіду, який представники угруповання планували використовувати у протиправній діяльності.

Співробітники СБУ своєчасно викрили та задокументували всі спроби міжнародних екстремістів створити свою "філію" у нашій країні." - йдеться далі у повідомленні.

І це неймовірне і вичерпне повідомлення завершується таким же відеороликом. Зверніть увагу на зовнішній вигляд цих неонацистів, відразу видно, що це не звичайні рибалки, а саме неонацисти. Ясно, що ніхто не знає про якесь там "міжнародне неонацистське угруповання", імовірно, це ті, хто по усіх європейських країнах на мітингах виступають проти карантина і гей-парадів, саме їх традиційно називають "неонацистами".

 

Коментатори публікації відверто сміються над новиною. Але смішного насправді мало. Має місце гра з дальнім прицілом - мета подібних повідомлень створити з образу націоналістів образ ворога народу, який заважає нормальному існуванню нашої дружної єдиної страни, за стабільність якої завзято борються кравчуки і фокіни, СБУ просто не може залишитися осторонь цієї героїчної боротьби. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com