Enter your email address:

   
   
як судять ветеранів Східного фронту

Після того, як у Великій Британії сталася перша у світі документально зафіксована антикорупційна революція, під час якої відрубили голову Карлу ІІ, а кількість загиблих продажних суддів і мусорів фактично невідома, тему революції перебрала на себе Франція, яка була ще більш корумпованою країною свого часу.

Французи теж зробили декілька революцій і теж відрубили голову своєму королю, який вважав, що держава – це він, можна ще нагадати геніальну фразу Марії Антуанетти: «Якщо у них немає хліба, нехай їдять тістечка».

Французи і зараз роблять революцію, хоч "чоколядні" ЗМІ нам розповідають, що "Путін нападе".

Зовсім не дивно, що народними героями Франції стали Фантомас і Арсен Люпен. Але Арсен Люпен був красунчиком, а Фантомас - справжньою потворою. Але у нас на Фантомаса схожа людина, яку не можна називати, бо він ще образиться.

Активістка Лілія Сулейманова пише у Фейсбуці:

"Зараз знаходжусь в Броварському суді. "Потерпілий" на підставі ненависті до Украіни зірвав з бійця 95 бригади, який повернувся з пораненням ланцюжок та відібрав палочку, за допомогою якоі ходив захисник Украіни. За це теж отримав. Але зараз судять захисника Украіни Вячеслава Іващенка! У той час, коли адвокат читала  відвід прокурора за упередженне ставлення до захисту Іващенка, то Беглар'ян вигукнув "заткнись с-ка!""

"Люди приіздять з зони бойових дій в "мирну Украіну", де іх, вже поранених б'ють сепари!!!! Але суди, поліція, прокурори приймають захист саме сепарів завжди!!!!! 100%!!!!! Тому зараз прийшли в поліцію, яка НЕ захищає Украінців!!!!!!"

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com