Enter your email address:

   
   
Досі не відомо, хто проводить і фінансує опитування Зеленського

Про те, з якою соціологічною компанією домовилася про проведення всеукраїнського опитування щодо п'яти анонсованим президентом Володимиром Зеленським питань, а також про те, у скільки він обійдеться партія "Слуга народу" поки не повідомляє.

Раніше заступник голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Євгенія Кравчук повідомила, що опитування проведе одна з громадських організацій, а оплатять меценати, проте через тиждень партія вже офіційно заявила, що профінансує його сама, уклавши договір з соцкомпаніями.

Шість найбільших соцкомпаніями, опитаних агентством, запевнили, що не ведуть переговори зі "Слугою народу" із проведення цього опитування.

У свою чергу громадянська мережа "Опора" заявила, що, за її інформацією, тільки за оплату праці волонтерів "Слуга народу" заплатить більше ніж 100 млн гривень.

Українськi Новини звернулися до Кравчук з проханням підтвердити або спростувати цю інформацію, а також повідомити повну вартість опитування і назва соцкомпаніями, з якою партія уклала договір.

Депутат відповіла, що тільки-но повернулася з Донбасу, тому не має такої інформації, і порекомендувала звернутися із запитом до пресслужби.

Пресслужба запит агентства проігнорувала.

Один зі співрозмовників агентства на умовах анонімності розповів, що партія планує розкрити деталі про організацію опитування безпосередньо в день його проведення 25 жовтня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com