Enter your email address:

   
   
Експерт оцінив ймовірність втрати безвізу з ЄС через рішення КСУ

Рішення Конституційного Суду щодо скасування електронного декларування доходів державних чиновників загрожує ударом по безвізовому режиму України з Євросоюзом і фінансовій співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це заявив колишній заступник міністра економіки, екс-керівник Державної митної служби Максим Нефьодов в ефірі телеканалу Україна 24.

"Конституційний суд прийняв рішення про те, що повністю була скасована система електронного декларування, яка в тому числі була передумовою для отримання безвізу, для співпраці з Європейським союзом, з МВФ", - сказав він.

Крім того, за словами Нефьодова, четверо суддів Конституційного Суду, які приймали відповідне рішення, є фігурантами розслідувань Національного агентства з протидії корупції. Їм інкримінують неправдиве декларування. Мотивацією їх рішення став аргумент про порушення недоторканності суддів.

"Вони сказали, що це порушує їх суддівський імунітет. Тому вони одним махом скасовують його для всіх державних чиновників", - додав політик.

Нефьодов підкреслив, що рішення КСУ вплине на запобігання корупції в Україні, свободу пересування українських громадян та фінансування державного бюджету.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com