Enter your email address:

   
   
Своїм законопроектом Зеленський спробує змінити склад Конституційного суду - ЗМІ

На даний момент законопроект знаходиться в роботі у групи юристів на чолі з міністром юстиції Денисом Малюською.

Президент Володимир Зеленський, який дав доручення невідкладно зареєструвати у Верховній Раді законопроект, в якому передбачається відновлення доброчесності судочинства в Конституційному суді, хоче таким чином змінити склад КСУ.

Про це повідомляє ZN, посилаючись на своє джерело в Офісі президента.

Повідомляється, що законопроект вже знаходиться в роботі у групи юристів на чолі з міністром юстиції Денисом Малюською. Внести законопроект Зеленський може вже вранці в п'ятницю.

За даними джерела, суть цього проекту закону полягає в зміні складу Конституційного суду. Відзначається, що юридичні консультації проводилися на Банковій з учорашнього вечора і тривали сьогодні цілий день з самого ранку.

"Зеленський вислухав думку навіть глави КСУ Олександра Тупицького, якого запросили в Офіс президента ще до засідання РНБО. Як підкреслює джерело, на сьогодні Зеленський не бачив іншого варіанту виходу з кризи довіри до судової гілки влади і вирішення геополітичних проблем, які виникли після рішення КСУ, як зміна його складу», - повідомляє ZN.

За словами джерела, Зеленський розуміє, що такими діями він може вийти за рамки закону, але він упевнений, що на його боці верховенство права.

Зеленський підписав Указ № 477/220 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 жовтня 2020 року "Про вжиття заходів для відновлення нормативно-правового регулювання діяльності антикорупційних органів та довіри до конституційного судочинства"», яким ввів у дію рішення, прийняте на терміновому засіданні РНБО.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com