Enter your email address:

   
   
долари

Вчора дволикий і триликий манкурт, Юрій Віталійович Луценко, радісно повідомив про затримання двох високопосадовців “Укргазвидобування” за відкат майже у 17 мільйонів гривень за держзамовлення.

І все нібито добре. Всі славлять СБУ, ГПУ, САП і, навіть, голову НАК Нафтогаз, афериста Коболєва, який, нібито, посприяв цьому. Всі обурюються шаленими грошима, які гуляють на кишенях керівних газовидобувачів.

Проте, чомусь, за деревами цього затримання, ніхто не бачить лісу головної проблеми - оці всі, та інші відкати і оплати УГВ, як частини НАК “Нафтогаз”, і самої головної компанії взагалі, є злочинною, корупційною складовою ціни на газ.

Нещасні 17 лямів - лише один епізод того, що насправді відбувається з грошима, які населення України сплачує за газ, який, нібито, йому належить за Конституцією.

А уявляєте, що там взагалі коїться? Уявляєте, який “воздух” закладається тільки у собівартість видобутку, транспортування і обслуговування оцього всього, якщо 10 відсотків відкату на одній схемці складає 17 000 000 гр? Повірте, всі хто зав'язаний на газовій темі уявляє все це більш ніж наочно.

І, здається, державні мужи, за таких обставин, повинні були б публічно ставити питання : раз така муйня відбувається, давайте будемо знижувати ціну на газ. Бо воно якось не красиво виходить - ціна на газ така велика, що з неї спокійно викрадаються десятки мільйонів. Але нам цими мужами вже обіцяно, що ціна на газ буде тільки зростати! Навіщо? А для того, аби разом з поповненням дірявого бюджету, газові керівні шахраї могли заробляти на нас шалені гроші у законний спосіб - через їбануті зарплатні і ще більш їбануті премії.

А в даному випадку, я впевнений в цьому, сталося банальне крисячнчєство газового общака. Замість того, аби піти відпрацьованою, Коболєвим і Вітренком, преміальною схемою і поділитися відмитим баблом, чуваки вирішили хапнути кешем все собі. За що, власне, і поплатилися.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com