Enter your email address:

   
   
Малюнок Георгія Ключника

Всесвітньо відомому академіку, професору Володимиру Пилипчуку у Фейсбуці так звані цукермани знищили аж 3 акаунти. Не просто заблокували, зовсім знищили.

І це при тому, що пан Володимир жодного разу не використовував заборонене у Фейсбуці слово "жид", а про єврейську окупацію писав виключно натяками. Він був постійним автором "Правдивих Nовин", які, як ви знаєте, теж були кимось заборонені, і частина його шикарних дописів була знищена. Зараз він створив четвертий акаунт. Користуючись можливістю, поки його знов не видалили, пропонуємо до вашої уваги його новий дуже влучний допис у Фейсбуці. Так, дуже заперечливий, але, може, хтось замислиться:

"-В 1990 році в Україні було біля 60 тисяч владних чиновників, нині – більше 250 тисяч! Зріст чисельності утриманців за наші кошти - на 400%% і щорічно продовжує зростати! - це результати адміністративних реформ! А чому платники податків повинні платити владним чиновникам за отримання різних РАЗОВИХ довідок, виписок, дозволів, узгоджень, якщо вони цих чиновників утримую ЩОМІСЯЧНО за рахунок власних податкових відрахувань? - це "упорядкування" платежів!
-ВВП в порівнянні з 1990 роком завалили більш ніж удвічі, гривню, з моменту введення (тобто і наші заощадження) знецінили більш ніж в 15 разів, 6 мільйонів українців вигнали в еміграцію. - це результати поліпшення управління економікою!
-В 1990 році в Україні найбільш оплачуваними були партійні функціонери (1- й секретар обкому партії – зарплата 600 рублів). Тобто, отримували зарплату що перевищувала найнижчу зарплату (двірник – зарплата 70 руб) - лише в 8,5 разів. Нині - у 80 разів (Генпрокурор – 300 тисяч грн, мінімалка 3,723 тис. гр.) А якщо порівняти з «коболєвими, ахмєтовими» - то розрив в рівнях місячних доходів– більше тисячі разів. При цьому, обсяг зарплати вище 55 тисяч грн/місяць Законом ЗВІЛЬНЕНІ від сплати ЄСВ (єдиного соціального внеску) до бюджету!!! Ааааа! А якщо пенсіонер, захоче трішки поправити свій фінансовий стан і працюватиме, то йому знижували на 15% пенсію, отримання якої він вже один раз оплатив! - це результати реформи оплати праці! - це результати реформ в пенсійній політиці!
- А вартість «соціального пакету» (безплатні житло, авто, медобслуговування, премії, «представницькі витрати», витрати на святкування, корпоративи, «мальдіви») для кожного з владних людців, Втрати, які для « пересічних» не передбачені (окрім відпускних)… Фантастика! -Вони- феодали і рабовласники, але живуть вже в комуністичних умовах не лише живуть, а й … гребуть…. Гребуть в свої собачі будки , гребуть кошти, «зароблені» на …. галерах, рабами на яких – «пересічні». А корупційні доходи - бездонні!?!? - це результати реформ в податковій політиці!
-Якщо з нашої зарплати відраховують кошти в вигляді податків, відрахувань на пенсію, платежів та зборів, то чому ми маємо платити ще раз - за освіту, медицину і накопичувати самостійно кошти на власне, самостійне пенсійне утримання? це результати реформ в соціальій політиці!
-Якщо мене заставляють платити за освіту, медицину і накопичувати самостійно кошти на пенсію, то для чого я плачу податки, відрахування збори, платежі? - це результати реформ бюджетної політики!
-Тобто – я маю зобов’язання платити на утримання цієї жлобської влади і її жандармерії та керованих ними суддів для придушення протестів незадоволених? Армії, де мої податкові і волонтерські кошти розкрадаються? Самостійно сплачувати за ринковою вартістю ВСІ комунальні тарифи та житло, і не мати ні надійного соціального захисту, ні охорони прав, ні турботи про мене, якщо утримання всього цього влада повністю звалює на нас, і влада ні за що не хоче РЕАЛЬНО нести НІЯКОЇ відповідальності за бездіяльність і нехтування нашими правами?!- це реформи (ревізія) Конституції!
-Наші податкові платежі повинні спрямовуватися на забезпечення НАШИХ потреб, а не на УТРИМАННЯ і розкошування зажерливої влади !
-Судячи з цифр бюджету - влада планує нещадно воювати проти власного народу( на жандармські функції виділено на 1.5 млрд гривень більше, ніж на Армію) , а не проти іноземного т агресора! - це "вдосконалення витрат на оборону"???
-І якого чорта ми повинні платити податки не просто на утримання роздутого табору влади , на клептократію, на її безмежне жирування та насміхання над нами, що ми забагато їмо, то нахолєри нам така влада…- взагалі?
Злізайте з печі і на вибори !"

Від себе хотів би додати, що чисельність владоохоронних органів треба скоротити як мінімум в десять разів, але  хто ж буде це робити без кардинальної зміни влади.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com