Enter your email address:

   
   
Оксана Корчинська

Якщо на сайті Верховної Ради подивитися інформацію про участь Корчинської в засіданнях парламенту, то її можна однозначно віднести до самих злісних прогульників засідань.

Відвідування Корчинскою парламенту були відмічені фактами частого кнопкодавства. Лідер фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко підготував Постанову Верховної Ради про відкликання Оксани Корчинської з посади першого заступника голови Комітету з питань охорони здоров'я.

З перших днів депутатства Оксана Корчинська використала свій депутатський мандат виключно в особистих цілях і з метою збагачення.

Авіаперельоти Корчинської бізнес-класом і чартерами у більш ніж 100 країн світу, з незаконним використанням Дипломатичного паспорта, в країни, в яких вона легалізувала свої злочинні доходи, коштували українським платникам податків сотні тисяч гривен.

Депутат Корчинська давно сидить на фінансових потоках зарубіжних фондів і, з мовчазної згоди МОЗ, через свій благодійний фонд "Пігулочки" заробляє на відправці українських дітей, що страждають раком крові, на лікування за кордон і постачаннях медичного устаткування в "Охматдит". Щодня вона проводить від трьох до п'яти годин в кабінеті головного лікаря "Охматдита" І. Садов'як, якій Корчинська погрожує звільненням і вимагає систематичні відкати. Лікарям "Охматдита" роздаються вказівки, як лікувати і у яких постачальників закуповувати дорогі онкопрепарати.

Верх цинізму в тому, що у Корчинської немає не те, щоб медичної освіти, у неї навіть немає вищої освіти! Вчорашня ПТУшниця з депутатським мандатом у прямому розумінні слова шляхом загроз і шантажу поставила на коліна провідну національну лікарню.

У Оксани Корчинської немає принципів, їй все одно, звідки отримувати прибуток, будь то російські лотереї МСЛ, з якими вона пов'язана, і, навіть вже будучи народним депутатом України, отримувала гроші з Росії. Відразу стає зрозуміло, чому депутат Корчинська не голосувала за визнання Росії країною-агресором. Їй байдуже, що кожна витрачена сьогодні українцями гривня на російську лотерею, йде на купівлю кулі, яка летить в спину українському воїнові. Їй все одно, що люди, що програлися в лотерею, виносять останні речі з будинку, прирікаючи свої сім'ї на убогість, а українські діти страждають ігроманією.

Вже декілька років Корчинська займає пост глави наглядової ради дитячої лікарні "Охматдит" в Києві. У 2015 році громадська організація "Громекс" звинуватила Корчинську в розкраданні коштів, які призначалися для будівництва нового корпусу "Охматдиту". За інформацією "Громекса", лікарня недолічилася більше 48,6 млн грн.

При щонайменшій увазі правоохоронних органів до своєї персони, Корчинська починає розповідати про сильних покровителів в СБУ і особистій дружбі з Главою СБУ Грицаком, який, з її слів, є її "дахом".

Ще одним місцем роботи Корчинська вказує торгово-розважальний центр “Золоті ворота”. У цьому закладі Оксана нібито була віце-президентом. Як підкреслювала нардеп в одному зі своїх інтерв’ю, вона всі роки працювала високооплачуваним топ-менеджером і навіть допомагала бізнесменам підтримувати бізнес. На офіційному порталі Верховної Ради зазначено, що на момент обрання депутатом Оксана Корчинська “тимчасово не працює”.

Ще до початку своєї "волонтерської" і "громадської" діяльності, Корчинська не могла похвалитися великими доходами, а вже ставши депутатом, задекларувала аж три квартири в Києві, площею в 40,7 кв.м, 139,5 кв.м і 82,4 кв.м, і квартиру в Житомирі.

Також вона вказала в декларації, що володіє антикварним виданням "Кобзаря" в 1840 році, вартістю більше 200 тис. грн. А ще Корчинська задекларувала 70 тыс євро, 167 тис. доларів і 185 тис. грн кешем. Виникає питання - звідки беруться такі гроші, якщо єдиним джерелом прибутку є депутатська посада?

У 2014-15 рр. депутат активно втручалася в діяльність МОЗ, нищівно критикувала тодішнього міністра охорони здоров'я Олега Мусія, незважаючи на той факт, що обіймала посаду його радника. Олег Мусій, відомий своєю чесною і принциповою позицією, швидко розкусив аферистку і з тріском вигнав її з міністерства.

Вона запевняла, що налагодить закупівлю усіх необхідних ліків для важкохворих пацієнтів України, проте, налагодила тільки злочинні схеми збагачення. Саме під час її "роботи" на посаді, закупівлі розтягнулися на декілька місяців, і пацієнти були вимушені чекати постачань медикаментів, ризикуючи просто не дожити до цього моменту. Адже саме пані Корчинська організувала, щоб компанії-дистриб'ютори поставляли ліки тільки через півроку після отримання 100-процентної передоплати. В результаті - кудись зникли більше 100 млн. грн, перераховані за медикаменти. Не важко здогадатися, в чиї руки вони потрапили. Після "Охматдита" МОЗ, очолюваний громадянкою Америки Уляной Супрун, став другим місцем отримання незаконного прибутку хитрою депутаткою. Її помічники-грантоїди налагодили тісні корупційні зв'язки з керівництвом МОЗ і щільно сіли на фінансові потоки від міжнародних закупівель лікарських засобів і медичного устаткування. А це не мільйони, це мільярди бюджетних грошей.

Єдиний член Комітету з питань охорони здоров'я, яка у всьому підтримує Корчинську, це Ірина Сисоєнко - депутат від "Самопомічі". Ірина Сисоєнко має юридичну освіту і консультує Корчинську з питань виведення грошових коштів в офшори і покупок елітної нерухомості за кордоном. Сама ж Сисоєнко має за даними експертів не менше 20% відкатів від закупівель вакцин, які проводить МОЗ за участю міжнародних організацій, завдяки своїй дружбі з в.о. Міністра охорони здоров'я Супрун.

Цинічність депутата Корчинської не має меж. Коли увесь український народ стояв на Майдані, вона засмагала в улюбленому нею сонячному Ізраїлі, в котрому вона народилася. І тільки коли стало ясно, що Янукович і його банда вже не повернуться, вона приїхала в країну, вдягла вишиванку і стала видавати себе за полум'яну революціонерку. В результаті Корчинська пролізла в депутати.  Але за декілька місяців "роботи" в парламенті з нею перестали вітатися навіть члени фракції "Радикальної Партії", за списками якої вона пройшла до парламенту.

Сьогодні вона намагається видавати себе за лідера некерованого агресивного натовпу, готового бити вікна і палити шини в надії, що з нею намагатимуться домовитися. У неї є гарний вчитель - чоловік, відомий провокатор Дмитро Корчинський. Ціна лояльності Корчинської - збереження посади в Комітеті і депутатського мандату.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com