Enter your email address:

   
   
Малюнок Георгія Ключника

Своїми думками відносно можливих домовленостей між Порошенком і Путіним поділився на своїй сторінці у Фейсбуці академік Академії економічних наук України Володимир Пилипчук:

"Якщо, як повідомляв Фірташ в австрійському суді, кандидатура Порошенка була узгоджена з Путіним, то…

- ніхто ж (з розумних) не повірить, що розвідник , шпигун і диверосант Путін дав згоду на Порошенка-президента просто так, просто як самаритянин, чи ЛОХ - «за гарні очки», а не під конкретні , спільно узгоджені зобов'язання Порошенка по спільному розграбуванню України

-історичний досвід засвідчує, що класично сприятливою умовою для легкого і безконтрольного розграбування країни є війна. Не думаю, що в «домовленостях» ця тема була випущена з під пильного ока «сторін»

Чому війна триває так довго і без прогресу «сторін»?
-Чим довше триватиме війна, тим «ліпші» і довші в часі можливості розграбування ресурсів країни… Тому Порошенко –Путін (Медведчук) узгодили аляповаті «мінські угоди» без чіткої послідовності їх виконання, без технології розвитку подій (етапів) ї в часі і просторі. Хто повірить що Порошенко-Путін-Медведчук, які є «аляпуватими» в державних справах, є такими в бізнесі, у плануванні досягненні любих своїх цілей»? Такими «аляпуватими» як створені ними мінські угоди?

-Хто вірить в їх рішучість покінчити з війною? Про взаємну зацікавленість обох «сторін», в довготривалому і безперервному конфлікті свідчить те, що Путін не визнає л-днр, не надає громадянства і не працевлаштовує втікачів з ОРДЛО, не забирає в росію «бунтівні регіони»з їх мешканцями і не розширює військовий наступ в Україні, але підживлює конфлікт зброєю продовольством, кадровими офіцерами і найманцями. А також розставляє свої опереточні «фігури» на керівні пости в ЛуганДонії-( як і Порошенко в неокупованій частині України) А Порошенко, в свою чергу - створював «котли», здавав території, не давав права наступу військам і права стріляти нашим бійцям у відповідь… А вводитьь такий же опереточний військовий стан не в періоди активних бойових дій, а в період затишшя.

-Конфлікт є зручною ареною «утилізації» неугодних для обох «сторін», про що свідчить і однакове відношення в обох країнах до поранених і скалічених війною.

-Війна є стримуючим чинником для внутрішніх протестів знедолених в обох країнах і засобом внутрішнього пояснення своїм громадянам їх «вимушеного» жалюгвідного становища. А на протести громадян проти їх пограбування - легко накинути нищівний штамп « пособнічєство врагу», «врага народа» і … продовжувати грабувати!

-Задля перемоги на виборах легше розіграти сценарій під ставшим вже анекдотичним лозунгом : - «на переправі коней не міняють».

- На міжнародній арені «сторони» дегко розігрують ролі «доброго і поганого поліцейцських» не перестаючи при цьому грабувати власних громадян і особисто збагачуватися.
Це комплексна програма збагачення лідерів "воюючих країн""

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com