Enter your email address:

   
   

Одразу скажу, що я не є прихильником бізнес-зв'язків України з Росією. Навпаки і абсолютно.

Тобто, вважаю, що з Московією нам треба розривати відносини не тільки галасливими заявами про “остаточне прощавай”, а й на всіх рівнях, включаючи економіку. Не повинно тут бути, ні рускава міра, ні московського духу.

Втім, хайп навколо спроби московитів відкрити за своєю франшизою, у Запоріжжі, мережу “Додо піца”, суттєво мені доставляє. Своєю цинічною дволикістю, яка полягає у тому, що відносно одних московитів, за відсутності військових перемог над ними, в Україні розпалюється переможно - заборонно - погрозливий кіпіш, щодо відкриття ними об'єкту громадського харчування, а відносно інших, які володіють і відкривають в Україні нові пафосні та елітні ресторани, не відбувається взагалі нічого. Тому, що пафосні та елітні? Тобто, для української грьобаної еліти? Це дуже реальне пояснення.

Ось, дивіться. У заголовку допису, після “Додо піци”, я згадав ресторани у Києві та області, які належать російському громадянину і бізнесмену Олександру Орлову. І не за якоюсь там франшизою, а на правах власності через російську компанію Bulldozer Group.

Ресторан - чайхону “Ішак”, Орлов відкрив ще у 2013 році разом з російським актором Сергієм Свєтлаковим і наразі пригощає там своїх друзів. Попри війну, да.


Ладно, це ще до війни було. Втім, QUEEN COUNTRY CLAB, у Конча Заспі, Орлов спокійнесенько відкрив вже під час загарбницької війни його улюбленої Родіни проти України - навесні 2017 року.

як Орлов любить Расєюшку


 

Орлов на відкритті Квін кантрі клабу під Києвом.

Цей мегамодний і гламурний клаб, мабуть, у найбагатшому передмісті Києва, повинен був добре запам'ятатися багатьом громадянам України, бо саме в цьому люксовому закладі російського бізнесу в Україні, рік тому, наш самий чесний, антикорупційний і антиросійський Генпрокурор зіграв весілля свого синулі. Кажуть, тільки за оренду приміщення для весільної гулянки Луценкі відстібнули 600 000 гривень. За оренду державних автівок, які розвозили гостей з луценко-паті і за охорону двіжухі Управлінням державної охорони, Югік відстьобувати, як всі пам'ятають, нічого не став. Ну, на Роісії теж так роблять. Не буде ж Луценко перед своїми московськими бенефіціарами ганьбитися?

Але, на цих ресторанних досягненнях в Україні гаспадін Орлов не зупинився і в вже влітку цього року відкрив у Києві ще одну свою лакшері-забєгаловку - “Риба-пила".

І ніхто йому не погрожував і щось там робити з ним і його закладами в Україні не став.
Натомість, Орлов, судячи зі всього, без усіляких проблем постійно з'являється у Києві і про якісь проблеми в Україні ніде не згадує.

Тому, оскільки російський бренд “Додо піца”, зі зрозумілих обставин вже не з'явиться, є пропозиція всім, хто не зміг реалізувати свої плани відносно цієї піци, зайнятися російськими закладами гаспадіна Орлова у Києві. Якщо, звісно, служба охорони російського бізнесу в Україні і одночасно Президента України, по сраці героям не надає.

Особливо хотів би запросити до цих акцій рошено-сраколизівську Демократичну сокиру і одного з головних її вершників - Нойнєца, у якого на сторінці радісно підгорає від хайпу з “Додо піцею”. Хотілося б побачити у їх виконанні справжній супротив російській бізнес-експансії в Україні. Хоча, УДО, Югік Луценко, таке інше… ф

A, ще дві фоти. Перша, - це Орлов катається з друзями у будьонавках і друге, це хуйнюговорющіє сіські Росії - Катька Андрєєва у друзях Орлова. Більше мені ліньки вже шукати.

Олександр Ружанський

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com