Enter your email address:

   
   
Олександр Ружанський

Саня! Звертаюся до тебе саме так, бо, хоч і не близько, але знаю тебе вже 20 років.

Ще до того, як ти став суддею і працював у Харкові на вулиці Гуданова в широко відомому у вузьких колах харківських підприємців і правоохоронців місці. Хоча, правильно було б казати не де ти працював, а на кого. Ну, то таке.

Так ось, Саня. Я дуже пишався знайомством з тобою, коли дізнався, що ти пішов добровольцем на війну. Це дійсно унікальний випадок, коли суддя, кинувши усе, йде воювати звичайним снайпером на передову. Це, без жодних пояснень - мужній вчинок. І свою мужність і героїзм ти довів на війні з московським окупантом. Ти заслужив повагу і шану українського народу.

І з висоти польоту свого суспільного статусу героя і судді Верховного суду України ти, мабуть, вільний не слухати своїх критиків. Якщо хтось взагалі може тебе публічно критикувати, знаючи про оцей твій статус.

Але, оскільки, для мене особисто, не існує людей, яких не можна критикувати і яким не можна заперечувати, якщо ці люди, незважаючи на їхні заслуги, потребують на критику і заперечення, я візьмуся тобі зараз дещо написати.

Для тих, хто буде це читати, одразу поясню, що ми з тобою вже давно у взаємному бані на фейсбуці, бо ти не сприймаєш мого вкрай негативного ставлення до діючої злочинної влади (судової влади в тому числі), а мені огидно дивитися, як герой і мужня людина лягла під цю владу і при будь - якій нагоді кидається виправдовувати її.

Можливо, Саня, ти вважаєш, що своїми військовими подвигами ти заслужив своє право не звертати увагу на ті злочини, які вчиняє Порошенко і його оточення відносно України і її громадян? Може тобі просто не вистачає знань з кримінального і кримінально - процесуального права, ( бо ти “господарник”), і ти не бачиш очевидних речей? Чи, може, багаторічна праця у відомій харківській корупційній клоаці - Господарському суді Харківської області, - якось позбавила тебе здатності розуміти ознаки корупції і ти в упор її не бачиш в діях режиму Порошенка?

Можливо, Саня, своєю мужністю ти виборов собі право публічно захищати хамовиту суддю Кицюк і не ставати на захист судді Лариси Гольник, яка наодинці і відкрито пішла проти діючої корупційної системи в державі, проти свавілля усілякого суддівського керівництва, і яка, як ніхто, потребує підтримки колег?

Можливо, ти своїм героїзмом заслужив право не бачити маніпуляцій, якими супроводжувався і далі супроводжується конкурс по відбору суддів Верховного суду України? Чи ти не в курсі за такі маніпуляції? Тоді пропоную звернутися до ще одного свого колеги - судді Романа Брегея, який просто волав про ганебний схематоз на конкурсі і просив підтримки у суддів. Але, чи геройська ця справа, - герою, обраному суддею ВСУ, ставити під сумнів весь цей відбір? Ну, не геройська, мабуть. Ти і не ставив.

І, я так розумію, Саня, ти тепер багато на що заслужив, окрім згаданого: заслужив право не бачити суцільного зубожіння населення, не бачити правового свавілля від суддів прокурорів і мусорів, тотального порушення прав людини в країні, переслідувань патріотів і активістів, не бачити зради керівництва Держави, яке загнало армію у котли, а потім підписало зрадницькі мінські угоди… О, мінські угоди! Я до них зараз повернуся.

Коротше, Саня, вочевидь, ти на все це маєш право. Але, будучи суддею, причому, суддею Верховного суду України, ти не маєш право порушувати Закон. А будучи доволі інтелектуально розвиненою людиною, ти не маєш право вдаватися до дешевих маніпуляцій і виглядати розумовим посміховиськом.

Мова йде про твій останній допис у Фейсбуці від 05.01.2019 р.у якому ти висловив підтримку Петру Порошенку на наступних президентських виборах і негативно висловився щодо інших кандидатів у Президенти.

Почну з того, чому у цьому дописі ти виглядаєш розумовим посміховиськом.
А тому, Саня, що, агітуючи за Порошенка, головним об'єктом своєї критики ти обрав бажання інших кандидатів дати мир воюючій країні. Ага… За Порошенко і проти миру з ворогом. А мирні, мінскі угоди з ворогом, блять, не Порошенко підписав? Порошенко хоче перемоги? Цікаво. А чи не Порошенко називає себе “президентом миру, а не війни”? Що в тебе у голові, Саня?

Ну, ладно, це твоя голова. Роби з нею, що хочеш. Але, чому ти дозволяєш собі відкрито і відверто порушувати Закон України “Про судоустрій і статус суддів”?

Можливо, судді Верховного суду О. Мамалую невідомий зміст ст. 54 цього Закону, тому я її частково тут процитую:

Стаття 54. Вимоги щодо несумісності

...4. Суддя не може належати до політичної партії чи професійної спілки, ВИЯВЛЯТИ ПРИХИЛЬНІСТЬ до них, брати участь у політичних акціях, мітингах, страйках. Перебуваючи на посаді, суддя не може бути кандидатом на виборні посади в органах державної влади (крім судової) та органах місцевого самоврядування, а також БРАТИ УЧАСТЬ У ПЕРЕДВИБОРЧІЙ АГІТАЦІЇ.

Треба, пояснювати, що виявляючи публічну прихильність до Петра Порошенка, Саня, ти виявляєш прихильність до однойменної політичної партії? Про передвиборчу агітацію пояснювати? Передвиборча кампанія вже стартувала, якщо ти не в курсі

Таким, чином, Своїм дописом, який був розтягнутий по багатьом інформаційним ресурсам, Ви, пане Мамалуй, вчинили дії, які несумісні з посадою судді Верховного суду України і судді взагалі. З урахуванням цього, і, оскільки Ви, у своєму дописі, виявили бажання увійти до Севастополя, Луганська і Донецька, пропоную Вам, пан Мамалуй, піти у відставку з посади судді Верховного суду України, повернутися у військо і здійснити свою мрію, в якій я Вас особисто і усіляко буду підтримувати. Інакше, оці всі войовничі заяви - це пусте базікання не достойне колись заслужено отриманого статусу народного героя.

P. S. Я теж проти переговорів з ворогом. І проти торгівлі з ним. І проти дипломатичних відносин з цим ворогом. І це моя давня і послідовна позиція.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com