Enter your email address:

   
   
Малюнок Георгія Ключника

Влада і її статева обслуга продовжує зухвало срати в мозок українцям.

Лише два моменти.

Перше. Здається тільки втрата розуму дозволяє порохнявим щось закидати кандидатам, які лише обмовились щодо можливості домовлятися про мир з Путіним. Вже скільки таких накатів було усього за декілька днів! Тепер ще відомий порохолиз і панахидник Бабченка, Айдер Муджабаєв, взявся щось там булькотити з цього питання. Мабуть, в бік Зеленського, в першу чергу. Типу, ставить вимоги. Цитую:

"Гарантия ОТКАЗА от самой идеи прямых ("без посредников", "доверительных", "за удочкой", "с самим чертом") переговоров с любым лидером РФ (тут фамилия безразлична), пока его рейх не уберется с последнего сантиметра украинской земли и не выплатит Украине репарации, а украинцам и крымским татарам – компенсации за потери родственников, за ранения, за утрату имущества, за тюрьму, за изгнание и т.д."

Ахуєть. Мудак Муджабаєв не хоче пред'явити щось цього приводу Порошенку? Ах, ну да. Порушенко разом з посередниками з Хуйлом про фактичну капітуляцію України в Мінську домовився. Це все змінює, звісно.

А можна ще згадати телефонні розмови Порошенка з Путіним, напряму і без посередників, у 2017 році, які у Адміністрації президента визнали лише після витоку інформації про це.

Може ще згадати, як Україна співпрацює у правовій сфері з ворогом і окупантом своєї території? Про видачу Росії чеченця Тумгоєва ще пам'ятаємо? Не така вже і стара подія. Кум Порошенка і його прямий ставленик, Луценко видав. Правда, прикрився своєю дурною шісткою Єніним. Ну, то для піпла. Всі освічені в тематиці люди в курсі, що без рішення Генпрокурора такі речі не відбуваються.

Але у всіх цих муджабаєвих, мозок, як у старій совецькій інтермедії Винокура: "тут іграєм, тут рибу заварачівалі". Тому і пам'ятають вони підступно лише те, що їм потрібне і вигідне.

Як і у другій історії. З кримінальним авторитетом Наріком на підписанні томосу у Стамбулі. Коли порохняві утирки зрозуміли, що від очевидності цього факту вже нікуди не дітися, почалася нова спроба насрати в мозок громадянам України: типу, а як хтось може називати Наріка, тобто, Олександра Петровського, за їхньою версією, мецената і волонтера, кримінальним авторитетом? Де вироки суду?

А спитайте, довбойоби, у своїх двох правоохоронних придурків - Луценка і Грицака, де вироки суду . Реально за вироки спитайте. Бо саме вони і визначили Петровського - Наріка, як кримінального авторитета. Але в тюрму його чомусь не посадили.


Коротше. Всі ці мої волання до дупи. Бо, як я вже писав: ніякі логічні доказові конструкції, ніякі порівняння і волання, типу, ви ж тоді робили так, а зараз робите навпаки, для цих виродків не працюють. Взагалі. Вони будуть робити все, що захочуть, без будь-яких гальм і меж, аби залишитися при владі.

Брехати, перекручувати суть речей і подій, казати на біле - чорне, вчора одне, а сьогодні абсолютно протилежне - це сутність життя та існування всіх персонажів діючої влади, яка у такий спосіб розчавлює мозок громадянам України, загоняючи нас у психологічний дискомфорт і розумову розгубленість і цим, власне, намагаючись користуватися.

І я не знаю, яке правильне визначення підібрати до того, що відбувається в нашій країні, друзі. Корректного точно не існує. Бо, навіть, якщо назвати це все тотальним піздєцом повних піздєцов, це не зовсім точно описати ситуацію в Україні. І вже можна зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що очікуваного всіма хоч якогось дна за цієї влади не буде. Його просто у неї немає.

Але, шо я знаю точно, це те, що цю владу треба скидати. Так далі жити не можна. Поки ці подонки остаточно не перетворили мізки українців на московитські.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com