Enter your email address:

   
   
Юга Луценко замість Пеці Порошенка

Тут інтрига від Гордона вже декілька днів розганяється. Мовляв, до 14 січня з'явиться поки що таємний кандидат в Президенти, який сплутає карти всім головним претендентам.

І на мою думку, цим джокером може бути Юрій Віталійович Луценко.

Ось, дивіться. Останнім часом Геніальний прокурор дістанціюнувався від Петра Олексійовича. Забив куя на епохальне засідання РНБО, членом якого він являється, з приводу введення в Україні воєнного стану. Кажуть, синячив саке у Японії в цей час. І додому швидко не повернувся, падло. Хоча, Родіна в опасності, ворог оточив Україну і нє дрємлєт.
І всьо такоє... Но, нєт. Не з'явився Луценко країну рятувати. Може знав щось?

З томосом взагалі ганьба Проїбав Юрій Віталійович всю процедуру. Навіть якийсь Нарік з Дніпра на церемонії підписання разом з Порошенко був, а Луценко - ні. Тут, правда, можливі виправдальні обставини - тяжкі, післяноворічні похмєла. Втім і вобчем, факти, як кажуть, на обличчя - останнім часом Луценко сам по собі, Порошенко - сам. А, забув. Ще доказ: Луценко ж замість ПЦУ з томосом, наразі трьот за мірські справи з УГКЦ.

До цього слід також додати, що Юрію Віталійовичу встромляти політичного ножика у спину своєму партійному босу нєвпєрвой. Сан Санич не дасть збрехати.

Але, головний аргумент на користь Луценка інший. За словами Гордона, у секретного кандидата - чесні очі. А, оскільки, найчесніші очі в Україні саме у Юрія Віталійовича,(навіть коли він завзято бреше), то й сумнівів не залишається - Луценко буде тим самим кандидатським джокером з чесними очами.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com