Enter your email address:

   
   
Малюнок Георгія Ключника

Гібридна політична війна-гра під назвою "Вибори президента" поступово набирає обертів.

Олександр Ружанський пише у Фейсбуці: "Пам'ятаете кіпіш навколо приміщення дружини Зеленського, який ЗМІ початково видали за штурм силовиками його офісу? Я тоді ще пожартував, що Володя зробив крок до президентства. 

Так, ось, у Анатолія Гриценка все по-справжньому. ДБР відкрило кримінальне провадження по ньому. І я не впевнений, що це може підняти йому рейтинг. Але не сумніваюся, що зроблено це якраз для протилежного - спробувати його рейтинг знизити. І це немає відношення до правосуддя.

За два місяці, які залишилися до виборів Президента, провести і повноцінне розслідування, і судовий процес з вироком, неможливо. Значить, його тупо бажають збити з лідерських місць звинуваченнями у вчиненні злочину, аби він не потрапив у другий тур."

Держбюро розслідувань порушило кримінальну справу за ст. 364 ч.1. "Зловживання владою або службовим становищем" щодо одного з кандидатів в президенти України на майбутніх виборах Анатолія Гриценка.

Про це повідомляє golos.ua з посиланням на виписку єдиного реєстру досудових розслідувань.

Справу порушено за скандальними звинуваченнями проти Гриценка про передачу військового майна і землі в Конча-Заспі. Ця справа стала найгучнішою з моменту створення Державного бюро розслідувань. Зараз кримінальне провадження розслідує відразу два слідчих - Данелян С.С. і Микитюк С.В.

У короткому викладі обставин, які доступні в ЄРДР, йдеться: "Посадові особи Міністерства оборони України протягом 2005 року видали накази про передачу військового майна (цілісних майнових комплексів, військових містечок на території міст Києва та Одеси) державному підприємству МОУ "Інвестжитло", чим змінили статус військового майна на державне, і в подальшому видали дозвіл на його реалізацію, що призвело до відчуження зазначеного майна в порушенні ст. 6 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" без дозволу Кабінету міністрів України".

Заявником у справі вказана громадська організація "Центр розслідування корупційних схем". Таким чином, Анатолію Гриценку загрожує обмеження волі та позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Неможливо не помітити і гарний допис Сергія Єрмоленка у Фейсбуці: "Пересічні знов вазмущаюцца у фб цього разу стосовно військових і "кіборгів".
Як же це так, волають вони, герої на підтанцьовках політиканів! Щоб менш дивувались - нагадаю слова Лісника ще кількарічної давності...
Від себе як атеїста нагадаю віруючим ще й Божу заповідь - "Нє сотвори собі кумира!" - сповідуйте і вам воздасться...
Сергій Аміров
20 листопад 2015 р. ·
І всі "герої Майдану", "націоналісти", "кіборги", "патріоти" та "вільні українці" будуть так само як московське бидло піднімати ручки вгору, щоб дати себе обшманати тими, хто ще рік тому їх розстрілював саме на цьому місці... Ось і вся ціна їх "волі" та "гідності"... Річниця
"Революції гідності" - я плакав!
"

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com