Enter your email address:

   
   
Малюнок Георгія Ключника

Підписався на сторінки головних, на мою думку, супротивників Порошенка на виборах Президента: Зеленського, Тимошенко і Гриценка.

У Гриценка і Тимошенко бачу реальну роботу по агітації за свої програми, поїздки обох по країні, зустрічи з виборцями, роз'яснення своїх ідей, представлення своєї команди, участь у теледебатах і таке інше.

Заходжу на сторінку Зеленського і бачу: Ліга сміху, відоси, як Володя прибирає сніг, займається у спортзалі, ну і просто, який він гарний хлопець. З серйозного передвиборчого - тільки один сюжет про те, як проголосувати переселенцям. Все. Жодної уваги до системних і проблемних питань від одного з лідерів президентських перегонів! Жодної думки Зеленського хоча б про одне важливе питання для країни і про те, як він збирається його вирішувати!

І тут вчора увечері - опа! Зеленський за останніми опитуваннями посідає перше місце! Юля відлетіла на третє, Гриценко взагалі п'ятий. А ось Петро Олексійович - другий! Другий, мля!

Якщо сприйняти ці останні рейтинги за чисту монету, то треба визнати абсолютну неспроможність населення у логіку і критичне мислення. Толя і Юля носяться по країні, щось доказують людям, доводять своє бачення виходу з тієї сраки, в якій опинилася країна, а Вова спокійно сидить у офісі, знімає відеокліпи про себе коханого і вистрибує на перше місце!

Як на мене, подвоїти за місяць відсоток у рейтингу, що показують нам українські "соціологи" у Зеленського, неможливо за нормальних обставин апріорі. Для цього потрібен серйозний і потужний інфопривід. А у Зе, окрім зашквару з брехнею про відсутність бізнесу в Росії і більш дрібних пройобів, нічого такого помітно не було. Що це тоді? Повний інфантилізм населення, чи щось інше?

А давайте спробуємо подумати про виборця краще і припустити оце "щось інше"?
На мою думку, в такому припущенні треба звернути увагу на те, що саме Зеленського свідомо і маніпулятивно влада виводить у другий тур разом з Порошенком. Хтось може сказати : так у другому турі Вова порве Пороха на дрібні німецькі хрести! І це буде дуже самонадіяна думка.

Поясню. По-перше. Мова не йде про чесні вибори. Це треба сприйняти, як об'єктивну реальність. З урахуванням цього, по-друге. А, як Зеленський збирається захищати свій результат у другому турі, коли його почнуть валити по всій Україні?

На відміну від Гриценка і, особливо, Тимошенко, в нього немає команди для всій країни, яка була б спроможна професійно і потужно захищати результати на виборчих дільницях, в окружних і територіальних виборчих комісіях і судах. У ЮВТ все це є. І давно. На місцях в неї є спрацьовані команди, які вже давно "набили руку" на всіх цих процесах. В меншій мірі, але таке є і у Гриценка, з урахуванням його партії і рухів та партій його соратників по виборам.

Далі. А хто буде підтримувати Зеленського у акціях протесту на захист його можливої перемоги, якщо влада його кине ( а вона його таки кине)? ЮВТ це не потрібно. Їй краще і далі мати ворогом Президента Порошенка.

Найактивніша у протестах і бойова частина населення - українські націоналісти, підтримувати Зеленського і вчиняти акційний спротив владі на його захист теж не буде. Навіть пояснювати нема сенсу, чому. Тимошенко і Гриценка націоналісти, нехай і не всі, можуть підтримати. Зеленського - ні.

І, головне. А чи спроможний сам Зеленський поставити на карту все, що в нього є і піти на жорстку конфронтацію з владою заради захисту своєї перемоги? Я в це не вірю. Бо, ні в чому подібному, у спроможності боротися за якісь абстрактні цінності, Зеленський досі помічений не був. Ну і, як відомо від самого Володіньки, він нікому нічого не винний у цьому житті, окрім своїх батьків.

і, враховуючи і підсумовуючи все це, по-третє, що може пояснювати такі рейтинги Зеленського: Саме Зеленський потрібен Порошенку у другому турі. Якщо, звісно, йому вдасться, не пропустити туди Тимошенко і Гриценка.

ПиСи. Вчорашній наїзд на Зе Ірини Луценко на каналі Прямий і її зауваження, що саме Зеленський і Порошенко будуть у другому турі, є підтвердженням такого виборчого розкладу від влади.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Коментарі   

0 #1 факер 02.02.2019, 18:15
Хрена с два, Сашко. Клоуна Зе реально замочат ещё до первого тура и обвинят во всём Петю!.. благодаря чему Юлька успешно пройдёт во второй тур, пока Педро будет отмазываться от говна!.. При таком раскладе во втором туре у Юли больше шансов на победу.. Это называется одним выстрелом двух зайцев убить.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com