Enter your email address:

   
   
Почалася "війна зливів" "таємних переписок"

Тут блогерошістка Порошенка, Мирослав Олешка, опублікував скріни нібито переписки у ватсапі між блогерошісткою Коломойського, Сашком Дубинським, власне, з самим Коломойським.

Оскільки, цей мій акаунт, на відміну від головного, Мірохуй поки ще не забанив, я мав змогу уважно ці скрині роздивитися. Що сказати? Зроблені вони один в один зі скрінами Дубинського з нібито переписки у ватсапі нардепа Черненка з помічником Порошенка і нічим від них не відрізняються.

( Бідний WhatsApp! Стільки витрачати грошей на безпеку і шифрування, а в Україні це все до сраки. :))

Дубинський, звісно, скріни від Олешки, на відміну від своїх, оголосив фейком, а їх творців рукожопами. Хто б сумнівався! Зробив він це на підставі вмісту і змісту скрінів головного порохобота країни. Сенс у поясненнях Дубинського є. Бо його подєлка майже бездоганна за цими критеріями. Майже. Мабуть, Ігор Валерійович платить своїм медіобійцям більше ніж жадібна істота Порошенко своїм.

Але ж, знаєте, воно, як? Коли в тебе реально "чистий" продукт, знайти на ньому плями неможливо. А, коли ти робиш підробку, навіть дуже щільно, десь боки вилазять.

Коротше, оголошую конкурс на виявлення одного чудового пройобу у скрінах Дубинського. Хто знайде - тому звання дуже уважної людини, але порохобота, який працює на владу і мочить Зеленського.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com