Enter your email address:

   
   

Особи, які у 2014 році прийшли до влади на крові українців, але які за ці 5 років свого гучного сьорбання з владного корита спаплюжили, зганьбили і обдристали все, заради чого люди виходили на Майдан, заради чого загинули, отримали каліцтва та втратили здоров'я сотні і тисячі протестантів, не мають ні жодного морального права, ні хоча б якось логічно обґрунтованих підстав знову претендувати на владу в Україні.

Брехливі потвори,

які за красивою назвою “Революції гідності” сховали своє вишукане негідництво;

які збагатилися на війні і які використовують цю війну, як спосіб утриматися при владі і продовжувати збагачуватися;

завдяки яким українців охопила зневіра, моральна та інтелектуальна втома;

завдяки яким ми отримали масове розчарування людей у пошуках справедливості і не менш масову втрату людьми когнітивних спроможностей,

ось ці всі владні покидьки, наразі повинні думати лише про своє каяття у тюремних камерах. Нехай вони будуть каятися навіть на свободі. Але ж каятися! Натомість, вони всі хочуть залишитися при владі. І не просто хочуть. Вони отримують підтримку у своїх збочених прагненнях. І це йобаний апофеоз. Український апофеоз людського скотства і блядства.

Власне, сьогоднішні передвиборчі перегони є показовим результатом того, що діюча влада рясно насрала в розум і души українців, надзюрила їм в очі і у вуха, без будь-якого їхнього спротиву. Не всім і не зовсім, але багатьом і дуже щільно.

За цих обставин, і з урахуванням наявності московитської наволочі, яка веде війну проти України і яка буде підтримувати всі негативні внутрішні і зовнішні процеси для знищення нашої Держави, все виглядає дуже песимістично.

Але. Якщо, все ж таки, мати надію на краще і намагатися втілювати цю надію в життя, починати треба з прибирання. Прибирання всіх діючих владних, злочинних мерзотників з влади. І їх треба не просто прибрати, а спромогтися притягти до кримінальної відповідальності і не дати їм можливості домовитися вже з новою владою, для якої це все повинно стати запобіжником від власних помилок і злочинів.

Бо, якщо цього не зробити, ніякої різниці між “Слава Україні” і “Славься отєчєство” вже скоро ми не побачимо.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com