Enter your email address:

   
   
"Ми ніколи не погодимося на щось менше, ніж повне відновлення територіальної цілісності України", - представник США в ООН

Виконуючий обов'язки Постійного представника США в ООН Джонатан Коен заявив на засіданні Генасамблеї ООН, що єдине допустиме для міжнародної спільноти рішення - це припинення спроб Росії підірвати суверенітет і територіальну цілісність України.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на сайт посольства США в Україні.

Коен нагадав світу про наступ окупаційних військ на Дебальцеве і порушення Росією мінських угод.

"Москва продовжує дестабілізувати Україну і намагається підпорядкувати її Росії. Насправді, Росія відштовхує Україну і її народ все далі від себе і зміцнює рішучість України захищати свою свободу і незалежність. Міжнародне співтовариство повинне зберігати єдність у підтримці України і робити так, щоб ціна всіх спроб Росії підірвати Україну була для неї дуже високою", – заявив дипломат.

Представник США нагадав членам Генасамблеї ООН про агресію Росії в Керченській протоці, захоплення українських моряків і кораблів. Він також згадав нестерпні умови, які країна-агресор створила на окупованому півострові.

"Росія намагається виправдати свою агресію проти України, стверджуючи, що вона захищає російськомовне населення. Однак російська агресія є катастрофою для людей, що живуть в цих регіонах, де продовжує погіршуватися гуманітарна ситуація", – сказав Коен.

За словами дипломата, через російську агресію понад 1,1 мільйона осіб на сході України страждають від нестачі продовольства або потребують підтримки.

"Ми ніколи не погодимося на щось менше, ніж повне відновлення територіальної цілісності України. Наші санкції, пов’язані з Донбасом, діятимуть доти, доки Росія повністю не виконає Мінські угоди. Наші санкції, пов’язані з Кримом, залишатимуться в силі доти, доки Росія не поверне півострів під контроль України", – підвів підсумок представник США.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com