Enter your email address:

   
   
Малюнок Георгія Ключника

Випуск пару відбувся. Претенденти на посаду Президента отримали можливість фактично провести передвиборчу агітацію на тлі корупційнго скандалу та відкату назад у боротьбі з корупцією і висловити своє ставлення до цих подій.

Як на мене, найбільш щирим і наполегливим у своєму негативному ставленні до цього мегапіздеця виглядав Гриценко. Хоча, Тимошенко і Садовий теж вели себе чудово. Особливо мені сподобалась реакція Юлії Володимирівни на пред'яви Бігуса щодо перерахунку на її передвиборчу кампанію 1,5 мільйона гривень якоюсь касиркою. Денису в даному випадку доволі аргументовано були надані пояснення, чому так відбувається. Можливо, не всі їм повірили, але тут Тимошенко вкусити навряд чи комусь вдасться. На тлі шаленого комерційного скандалу, від Бігуса це виглядало дріб'язково.

Представник оборонпрому міг не приходити. Відчувалося, що у товариша дуже добра юридична підготовка, але його аргументи, незважаючи на формальну виправданність, краще підходять для судового засідання, а не для ток-шоу. Йому все рівно ніхто не повірив.

Порошенко прийти засцяв. На свою користь він зробив вірно. Бо відбулося б "ізбієніє младєнца". Можливо, не тільки в переносному значенні. І я не розумію, яким шахрайським, більш точніше, злочинним дивом, з урахуванням всього цього, Петро Олексійович зможе утриматися на посаді Президента після виборів.

Зеленський. Тут все погано. Зранку прочитав купу виправдань у його бік. Не прийшов, бо був зайнятий, виглядав слабким і неришучим, бо перший ефір, в нього немає досвіду політичних дискусій і таке інше, що завжди використовується його адептами.

Цікаво. Якщо ми погоджуємось, що Зеленський слабкий, нерішучий, перший раз у ефірі/на сцені (хоча, Зеленському перед публікою виступати зовсім не вперше), далекий від розуміння бюджетних процесів, не курить юридичний бік корупційних оборудок (хоча має юридичну освіту), не в змозі вести дискусію з "політичними мастодонтами" і погано володіє українською мовою, то що в нього за підстави бути першою особою Держави? За які здібності ми повинні його обрати на посаду Президента?

Чим він в кращій бік відрізняється від сотень тисяч громадян України? Як він буде розмовляти, а він збирається розмовляти, з Путіним, якщо боїться вийти на безпосередню дискусію з українськими політиками? І, да, затримка у 6 секунд зараз тільки для зв'язку з Марсом, а не з сусіднім приміщенням. Кого редактори Плюсів хочуть пошити у дурні? Володєнькє суфлер був потрібний задля українського тексту готових відповідей?

Підсумок вчорашньої програми, на мій погляд, такий:

Майже все залишається так, як і було до неї.

Порошенко утриматися при владі може тільки завдяки відвертим злочинам.

Відверто слабке явлєніє Зеленського народу ніяк не похитне стрункість і щільність рядів його прихильників. Там всі у захваті від його корявого виступу. Це питання психології, а не логіки.

У Гриценка завдяки довгоочікуваному об'єднанню з Садовим, яке, можливо, таки станеться, є шанс втрутитися у лідерську гонку.

Результати розслідування корупції в оборонці будуть напряму залежити від результатів виборів.

Народ, як і раніше, воліє дивитися телевізор і розраховувати на гарного "царя", а не своїм безпосереднім протестом впливати на хід подій в країні.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com