Enter your email address:

   
   
Ви будете сміятися, але речник штабу заявив, що Порошенко не вживає алкоголю

"Порошенко практично не вживає алкоголю. Навіть у якихось не дуже частих для мене ситуаціях, коли з’являються келихи з шампанським, він не п’є, а радше пригублює."

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв.

Він розповів, що Президент Петро Порошенко надзвичайно багато працює. За словами Олега Медведєва, робочий день Порошенка може тривати 18 і більше годин.

«А журналісти, до речі, дуже люблять на цьому спекулювати, кажучи, що під покровом ночі на Банкову хтось там прийшов. Але нікого не хвилює те, що коли всі сплять, Президенту бракує робочого дня, і він багато працює», – зауважив Олег Медведєв.

Імовірно, завдяки "наполегливій праці" Бариги життя українців стає все злиденіше, а Порошенко у рази збільшує свої статки.

Судячи з коментарів порохоботів, згідно останніх методичок, які їм видали, їм треба навіювати думку, що насправді Порошенко не алкоголік, а його п'яні фото є просто невдилими фотографіями. Але як можна пояснити відео з п'яним Порошенком? Відеомонтажем?

Читайте також - Чиновники повідомили, що вперше за 23 роки 50 % українців почувають себе щасливими

Оксана Матвейчук

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com