Enter your email address:

   
   

Вчора, якось вже тихесенько, на відміну від оголошеного на всю країну " Вотергейту", пройшло отаке повідомлення від МВС:

13.03.19 22:37 Апаратура СБУ для підслуховування, виявлена в Києві, не використовувалася проти кандидатів у Президенти України, - Нацполіція ( ЦЕНЗОР. НЕТ)

Ось так. В мене був вже майже готовий допис в якому я доводив, що "прослушка Зеленського" - це чистий фейк, але поки я тримав паузу, Національна поліція роздуплилася і самовикрилася у цьому фейку, який сама ж, фоточгами і ротами Авакова з гАнтоном Г. і розганяла.

Відмічу, що я намагався отримати хоч якісь пояснення про цю "прослушку" саме Зеленського у радника Авакова, Івана Варченка, (скрін1), від полум'яного борця з режимом, Олександра Дубинського (скрін 2,3) і на сторінці з Команди Зеленського. (скрін 4,5). Але, доволі очікувано мені ніхто нічого не відповів і не пояснив.

 

 

 

 

 

З урахуванням того, що вже і сам Володєнька поплакав, як його прослуховує злочинна влада, виникає питання: влада-то злочинна (на відміну від Зе, ми вже давно і багато про це пишемо), але навіщо робити, типу, мегапорядному і суперчесному кандидату передвиборчу компанію на непорядному піарі і відвертій брехні? Брехні, бо і Зеленський, і Дубинський, і всі хто відповідає у Зе за вибори, знали, що ніякого прослуховування "офісу Зеленського" не було.

ПиСи. Я розумію, що екзальтованим прихильникам Зе будь-яка правда відносно їхнього предмету обожнювання та його передвиборчої компанії до сраки і божа роса в очі. Але, на цій сторінці трішки інші уявлення про те, як воно повинно бути.

Олександр Ружанський

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com