Enter your email address:

   
   
Співпраця режиму Порошенка з режимом Путіна продовжується

Черговий прояв проросійської сутності діючої української влади : після видачі Росії чеченця Тумгоєва, режим Порошенка збирається видати Кремлю ще одного чеченського біженця, Амхада Ілаєва, 1986 р. н., якого розшукує ФСБ і якого було затримано українською поліцією 13 березня у м. Лозова Харківської області.

Лозівський міськрайонний суд Харківської області вже виніс рішення про екстрадиційний арешт Ілаєва на 40 діб, протягом він буде утримуватися у Харківському СІЗО в очікуванні на вирішення своєї долі.

І я скажу ось ще. Мені абсолютно не цікаво, в чому саме звинувачується Ілаєв у Росії. Точніше, така інформація, звісно, повинна прийматися до уваги і оцінюватися нашими правоохоронцями. Але, ні ця інформація, ні будь-які офіційні московитські запити і документи жодним чином не повинні слугувати підставою для екстрадиції Ілаєва до Росії. Як і будь-якого іншого громадянина Росії.

Все просто. Якщо Україна погоджується з діями російського правосуддя і визнає його рішення, позитивно реагуємо на його запити, прохання і звернення у справах Ілаєва і Тумгоєва, то, таким чином, Україна визнає і легітимізує юридично і морально, усі вироки та інші юридичні рішення російських судів і правоохоронних органів, відносно наших громадян: Сенцова, Кольченка, Карп'юка, Клиха, Балуха та багатьох інших, включаючи 24-х наших моряків.

Бо в Росії, немає юридичної різниці, наприклад між Тумгоєвим і Сєнцовим. Для московитів, що перший, що другий - злочинці. А нас влада робить все через сраку: Сенцов - жертва фальсифікації брехливого російського правосуддя і freesentsov, а російський запит на видачу Тумгоєва - істина і наказ для його обов'язкового виконання.

Хоча, це тільки на перший погляд - все через сраку. А, якщо, зрозуміти, що режим Путіна і режим Порошенка не є ворогами один для одного, то все одразу становиться на свої місця. Як і в інших історіях. Коли, наприклад, Росія постачає Україні дизель і запчастини для танків та іншої бойової техніки, аби підтримувати в необхідному стані війну Росії з Україною. Океанія завжди воювала з Остазією?

Олександр Ружанський

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com