Enter your email address:

   
   
Відмивання грошей оточенням Порошенка розслідують США, - ЗМІ

У США відкрито кримінальні справи за фактом розслідування відмивання грошей, вчиненого людьми з команди Порошенка. Деякі фігуранти співпрацюють зі слідством і дають свідчення.

Про це з посиланням на джерела йдеться в публікації видання "Дзеркало тижня".

"За інформацією наших джерел, в Сполучених Штатах відкриті кримінальні справи, в ході яких розслідуються факти різних зловживань, вчинених людьми з команди Порошенка. В першу чергу, мова йде про виведення і відмивання грошей. Ті ж джерела свідчать, що деякі фігуранти цих справ вже підписали угоди про співпрацю зі слідством і дають свідчення", - йдеться в матеріалі.

Як пояснює автор, до нещодавніх скандалів президентство Порошенка було для американської влади більш прийнятним варіантом, ніж президентство Тимошенко. Зараз же фаворитів на виборів в Україні у США немає.

"Справа в тому, що Україна знову сильно втомила, а Київ глибоко розчарував. І, за великим рахунком, Штати хотіли б повного перезавантаження влади в нашій країні. Але сильно сумніваються в можливості такого варіанту. Тому один з основних меседжів всіх регулярно прибуваючих до Києва з-за океану візитерів, головним чином адресований командам Порошенка і Тимошенко - "Ніяких фальсифікацій!", - написав журналіст.

Відзначається, що американці всерйоз побоюються виникнення третього майдану в результаті непереконливої легітимності переможця.

"Тому що дестабілізацією ситуації в Україні може знову скористатися Путін. І тоді американці будуть змушені на це реагувати - набагато жорсткіше і рішучіше, ніж це відбувається сьогодні. А вони не хочуть загострень з РФ", - сказано в публікації.

Також, за інформацією джерел видання, відкликати через скандал свого посла з Києва Вашингтон не збирається. Ба більше, держдеп вмовляє її залишитися в Україні хоча б до літа, хоча сімейні обставини, пов'язані з її близькими, вимагають повернення Марі Йованович на батьківщину.

"Але Вашингтон ніяк не може залишити Україну без нагляду або на піклування нового посла (якому потрібен час, щоб вникнути в усі нюанси українських реалій) - відразу після президентських виборів і за кілька місяців до парламентських, та ще коли Київ готуються покинути найближчим часом ще кілька послів впливових західних країн. Тому Марі Йованович поки залишається. Не варто гадати, з яким настроєм", - розповів журналіст.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com