Enter your email address:

   
   
Коломойський

Вчора, журналісткою телеканалу Коломойського 1+1, Наталією Мосійчук, під час передачі "Право на владу" була зачитана заява Костянтина Кулика щодо підозр у справі Курченка.

Вся інформаційна кампанія відносно підозр оточенню Порошенка від Кулика, в тому числі, злив фотокопій самих підозр, йде через агентство УНІАН, яке входить у медіахолдінг Коломойського.
Але, Коломойський тут ні до чого. Правда?

Я підготую більш розгорнутий текст, щодо того, якого морального упиря і прокурорського злочинця Кулика зараз піарить Коломойський, проте, зараз згадаю лише декілька моментів.

По-перше, нагадаю, що саме Костянтин Кулик, який зараз, типу, викриває оточення Порошенка, займався фальсифікацією кримінальної справи відносно Михайла Саакашвілі на замовлення Порошенка і Луценка.

По-друге. Кулику краще не згадувати всує про так звану "Революцію гідності ", бо взимку 2014 року, разом зі своїм другом, вже мертвим терористом Євгеном Жиліним, він займався фінансуванням жилінских тітушек, які вбивали і калічили активістів Майдану. Я про це пишу з 2015 року! Але, влада не була зацікавлена у розслідуванні цих фактів.

По-третє. Я вже давно пишу про те, що це повний ідіотизм влади, і Луценка зокрема, доручити Кулику розслідування справи Курченка. Бо Кулик повинен не роздавати підозри у цій справі, а сам отримати в ній підозру, як особа, яка по лінії ГПУ кришувала обнальний майданчик свого друга Жиліна, через який Курченко відмивав частину своїх брудних грошей. Але, владі було зручно, що цю справу розслідує людина, яка в темі злочинів, які розслідує, тому, що сама приймала участь у цих злочинах.

По-четверте. Кулику краще закрити рота щодо звинувачень відносно оточення Порошенка ще й тому, що саме Кулик прикривав оборудку з розкрадання 100 мільйонів доларів США, через підставні фірми Жиліна, кредиту Україні від Міжнародного банку реконструкції та розвитку, в якому замішаний Порошенко і представники колишньої "злочинної влади" відносно яких Кулик зараз розвів бурхливу діяльність. І я про це розкрадання теж писав. І навіть ще рік тому змусив НАБУ через суд відкрити кримінальне провадження по цьому факту. І що там з нею?

Ну і по-п'яте. Хіба не смішно, що Кулик, який взимку 2017 кинув свого керівника Матіоса заради Луценка, тепер кинув Луценка, заради Коломойського? Це ж прекрасно, правда?

Коротше, режим Порошенка сам виростив злочинця і мерзотника Кулика, аби тепер потерпати від нього. Тепер послугами цього покидька скористався Ігор Валерійович. А те, що сталося це за декілька днів до виборів Президента, в яких приймає участь креатура Коломойського - Володимир Зеленський, це просто так співпало. Ну, так же?

Олександр Ружанський

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com