Enter your email address:

   
   
Порошенко

Незважаючи на те, що візуально було видно, що виборців на виборчі дільниці прийшло як ніколи мало, ЦВК відзвітувало про надзвичайно велику явку виборців.

Представник штабу кандидата в президенти Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко заявив про аномально високу явку виборців у Донецькій області.

"Донецька область ... показала явку вчетверо більшу, ніж це було у 2014 році", - сказав С.Власенко на прес-конференції в штабі Ю.Тимошенко в неділю ввечері.

Він назвав явку в Донецькій області "аномальною", зазначивши, що в Києві також зафіксована явка вища, ніж на президентських виборах 2014 року.

Також було повідомлення про явку по 112 округу (м. Рубіжне, Луганська область), яка склала 100 %. Пізніше дані відредагували.

Журналіст-розслідувач Олександр Ружанський, який зараз знаходиться за кордоном як політичний біженець, також прокоментував перший тур виборів на своїй сторінці у Фейсбуці:

"Як я, (і не тільки я) і прогнозував ще давно, Пєця буде у другому турі разом з Зеленським. Звісно, в останні дні, я мав якісь надії на інший результат, але сталося те, що й повинно було статися за існуючих умов і розкладів

Тепер у ЦВК результат Зе трохи знизять, Пороху додадуть, аби все було більш-менш пристойно перед другим туром і влада увімкне сценарій Кучма - Симоненко, в якому навколо Пеці будуть намагатися згуртувати увесь проукраїнський електорат, а на Зеленського повісять все російське і проросійське.

Цей сценарій може зламати ЮВТ, домовившись з Володєнькою. Кажуть, переговори вже йдуть. Але, чи захоче Юлія Володимірівна прикручувати себе до Зе перед виборами у Раду?

Єдине, що можна зафіксувати точно, так це те, що навіть після окупації Криму і частини Донбасу, кількість ідіотів в Україні не зменшилась. Не проросійських, чи ватних, а просто ідіотів.

Ладно, піду. Я сьогодні черговий з прибирання у центрі для біженців.

ПиСи. І не питайте мене за кого б я проголосував у другому турі. Я взагалі не буду коментувати подальший розвиток передвиборчих подій, якщо, звісно, не станеться форс-мажор. Буду писати тільки про те, що вже відбулося. (Якщо буде час та натхнення.)

Особливо після того, як Костік Кулик потрапив в обойму Бєні."

Є така підозра, що Україна, як і РФ, отримала свого довічного царя, який завжди буде вигравати на чергових виборах.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com