Enter your email address:

   
   
У Бундестазі вже назвали кілька вимог Зеленському

Зеленський повинен уточнити, яким чином буде досягатися задекларована ним мета позбавлення впливу олігархів.

У понеділок, 1 квітня, заступник керівника фракції Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу в Німецькому бундестазі Йоганн Вадефул зробив заяву щодо результатів голосування на виборах президента України.

Про це повідомляє сайт коаліційного об'єднання політичних партій Німеччини — Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу.

З огляду на проведення другого раунду, участь у якому візьмуть Володимир Зеленський та Петро Порошенко, німецький політик підкреслює необхідність для України досвідченої управлінської команди.

Читайте також - Україна йде шляхом авторитарної РФ: виборці "здивували" ЦВК своєю явкою

«Зеленський повинен протягом наступних трьох тижнів представити конкретні бачення щодо змісту своєї політики, а також команду політиків, яка буде його підтримувати. Україна не може дозволити собі покладатися на недосвідчене керівництво, маючи конфлікт з Росією, а також перебуваючи у важкій соціально-економічній ситуації. Така ситуація буде тільки на користь Росії та заохочувати її інтенсифікувати свою дестабілізаційну політику щодо України.

Читайте також - Коломойський і Зеленський вже визначилися з кандидатурою майбутнього генпрокурора?

Крім того, Зеленський повинен уточнити, яким чином буде досягатися задекларована ним мета позбавлення впливу олігархів, особливо з огляду на те, що його передвиборча кампанія в значній мірі позначилася підтримкою олігарха Ігоря Коломойського», - йдеться у заяві німецького політика.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com