Enter your email address:

   
   
Деякі поради Володимиру Олександровичу Зеленському від Олександра Ружанського

На місці Зеленського я би не тільки не ходив на дебати з Порошенком, бо з'ївша на брехливій риториці купу собак, курва, Петро Олексійович, розірве дупу няшки Володіньки на німецькі хрестики. Але, ще й не публікував би прізвища ніяких своїх "п'ятірок", чи "десяток".

Нє, ну реально. Якщо їбати населення, то по повній і послідовно. Бо будь-яке прізвище в команді Зеленського, окрім прізвища, власне, самого Зеленського, це, сцуко, ризик.

З одного боку, здається, Володінька, який, раптом, вже став Володимиром Олександровичем, може починати пити кров немовлят і вчиняти акти ексгібіціонізму в прямому ефірі каналу 1+1. Його адептам і послідовникам на це велике піхуй, а запас міцності після першого туру і перспективні електоральні перебіжчики від утилізованих кандидатів роблять президентську посаду для Зеленського дуже і дуже близькою З іншого - враг нє дрємлєт і будь-яке прізвище з майбутніх соратників і "нових облич" від Зе у владі буде спрямоване проти самого Зеленського.

Ось, наприклад, чи можна вважати новим обличчям колишнього міністра фінансів Данилюка, який зараз треться біля Володі і який ще не так давно допомагав режиму у фінансових і бюджетних махінаціях?

Цікаво буде, яку посаду преберіг Володимир Олександрович (чи Ігор Валерійович?) для Андрюши Богдана, якого Геннадій Адольфович поважно велічає кращим рейдером України?

Що з Костіком Куликом, завдяки якому медіахолдінг Коломойського завдав останнього удару по рошенівським утиркам? У яку посаду буде конвертована заслуга цього мисливця за головами добровольців перед Зеленським?

Думаю, зрозуміло, да? Ніяких озвучень прізвищ, Володя! Ніяких публічних дебатів до обрання на посаду Президента. І після обрання, бажано, теж. Не давати жодного приводу для критики! Так взагалі заїбісь буде. Тільки Зеленський і тільки Голобородько!

Олександр Ружанський

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com