Enter your email address:

   
   
Різниця в дев'ять разів: на Донеччині зафіксували фальсифікацію голосів

За інформацією членів територіальної виборчої комісії, дані, оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії, не співпадають із переданими до ЦВК.

Поліція Донецької області відкрила кримінальне провадження за фактом фальсифікації даних під час обробки бюлетенів на одній з дільниць, повідомляє УНІАН.

Як повідомляє прес-служба відомства, до Мангушського відділення поліції звернулися члени територіальної виборчої комісії із письмовою заявою про порушення виборчого процесу під час підрахунку голосів.

За їхніми словами дані, передані до Центральної виборчої комісії про розподіл голосів між кандидатами в президенти України, не співпадають з інформацією, викладеною на офіційному сайті ЦВК, а саме різниця на користь одного з кандидатів збільшена у 9 разів.

"Вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ст.158 "Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів" Кримінального кодексу України. Поліцейським належить встановити, на якому етапі з’явилися розбіжності, та осіб, що причетні до ймовірної фальсифікації", - йдеться в повідомленні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com