Enter your email address:

   
   
Губернатор Степанов розповів, як Порошенко звільнив його за поганий результат на виборах Президента

Колишній губернатор Одеської області Максим Степанов заявив, що Президент України Петро Порошенко звільнив його з посади через нездійснене очікування більшої підтримки в Одеській області на виборах Президента-2019.

Про це Степанов розповів "Стране".

Так, Степанов заявив, що Порошенко запропонував йому написати заяву про відставку, мотивувавши це нездійсненим очікуванням більшої підтримки в Одесі.

"Тим, що очікував більшої підтримки в Одеській області. При цьому, я можу з упевненістю сказати, що вже сьогодні люди навчилися розрізняти: що робить місцева влада, а що - центральна. Від цього вони і визначають свої переваги. Наприклад, в містах, де мери чесно працювали на агітацію президента, навіть при високому рейтингу цих мерів, відсоток підтримки на виборах був низький", - заявив Степанов.

За словами Степанова, він відмовився писати заяву "за власним бажанням", Порошенко лише запропонував йому подумати ще раз.

"Я відразу сказав, що заяву писати не буду. З тієї причини, що у мене немає відповіді на питання: "Чому я повинен це зробити?". Відповіді я не отримав. Я сказав, що писати заяву за власним бажанням не буду. Президент запропонував подумати. Але я відмовився. І поїхав", - зазначив Степанов.

Зазначимо, що, згідно з результатами виборів, 9,08% в Одеській області проголосували за Петра Порошенка в першому турі виборів.

Як повідомляли Українські Новини, 8 квітня Степанов заявив, що відмовився подати в відставку на прохання Порошенка і вважає своє звільнення незаконним. Степанов орендує квартиру, володіє Range Rover і зберігає на депозитах більше 50 тис. валюти.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com