Enter your email address:

   
   
Краще тимчасовий презик, ніж довічне панування Порошенків

Звісно, що Зеленський - не подарунок на Новий рік, але так сталося, що це єдина людина, яка може сковирнути Пецю з золотого унітазу.

Він навіть перебив бабу Йульку, бо якби ще й вона залізла на золотий унітаз, то її звідти б вже ніхто не посунув.

Академік Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

"ПОТРОХ залякує українців.... щоб вони думали, що нібито загрози оминуть Україну, якщо він лишиться президентом

-"Ризики, які зараз концентруються над Україною, зашкалюють. Ризики щодо обслуговування зовнішнього боргу цього року, курсу, інфляції, втрати економічного зростання, втрати держави", - сказав Порошенко.

Він додав, що владі потрібно зробити висновки для того, щоб відновити довіру українців і продовжити будівництво держави.

ЗАПИТАННЯ ПОТРОХУ:
- А хто поставив Україну перед цими загрозами за ці п'ять років?
-В 2014 році, ти отримав авансом кредит довіри на п'ять років від українців !А чому довіра українців до тебе була втрачена? Ким породжена недовіра українців до влади, як не твоїми діями на чолі мафіозного кагалу корупціонерів , грабіжників і руйнівників ?

-Чому задовго до початку НИНІШНІХ виборів влада не "робила висновків" по відновленню довіри українців, а лише тепер - за два тижні до другого туру виборів знову обіцяє, що вона це зробить ... колись, в майбутньому? Припекло?

-Якщо Потрох лишиться президентом, то загрози ним створені - не лише не оминуть Україну, а суттєво посиляться."

Зустріч Зеленського з Макроном показало, що французи позитивно сприйняли майбутнього нового президента України хоча б тому, що за ним не тягнеться слава корупціонера-офшорника.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com