Enter your email address:

   
   

Перший генпрокурор України Шишкін і дисидент Хмара у студії 1.ua.tv поговорили про те, а чи потрібен Україні такий головнокомандувач як Петро Порошенко.

Віктор Шишкін навів приклади цинізму "війни", яку підтримує на Донбасі шоколадний офшорник, коли наших воїнів в упор розстрілювали, а при цьому категорично було заборонено відстрілюватися.

Характерно, що те, що відбувається на Донбасі представники влади називають "війною" для внутнішнього користування, для пересічних українців, а у міжнародних документах - це "конфлікт", до якого РФ не має прямого відношення.

 

Академік Пилипчук пише у Фейсбуці:

"Порошенко має постати перед судом і за законом відповісти за 5 років штучного зубожіння Українського Народу, за "котли" , за ухилення від сплати податків , за саботаж боротьби з корупцією, за офшори і штучне знецінення гривні, за невтручання в процес штучного банкрутства банків і вивід валютних збережень з цих банках за кордон, за неініціювання судів над причетними до цих дій, за ініціювання скасування КС покарань за незаконне збагачення, за наживу на тарифах, та - за мародерство... І лише після конфіскації майна, і коли він сидітиме в каталажці, - повторно судити, але вже за зраду Україні- за підписання незрозумілих "Мінських Угод" без вказання технології, графіка і послідовності виконання їх положень - що призвело до неможливості їх виконання, бо сторони і досі сперечаються який крок має бути першим , а які - наступними.. Та за використання "агента Путіна" в якості свого представника на переговорах з Путіним і на переговорах по виконанню "мінських угод"! А також - за зняття санкцій з РФ в той час, коли весь світ їх посилював. А ініціювати відкриття справ проти Порошенко перед правоохоронною системою мав би ... саме Зеленський... Причому - зразу, після прийняття присяги! І судити його - ДО початку виборів в парламент."

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com