Enter your email address:

   
   

Олександр Дубінський попередив, що «кланові олігархічні групи» вирішили й далі керувати країною. Так, народні обранці вирішили позбавити Зеленського усіх повноважень.

Новину передає «Преса України».

Відомий український журналіст Олександр Дубінський заявив, що представники БПП, Народного фронту, Самопомічі та інші депутати намагаються заздалегідь, до інавгурації президента Володимира Зеленського, обмежити його повноваження. У своєму блозі експерт зазначив, що представники команди Порошенка розуміють, що за головування Зеленського їм доведеться не солодко.

«Розуміння того, що вони можуть не досидіти, парламент хоче заздалегідь обрізати президенту усі повноваження, щоб залишитись при владі. Вони хочуть зберегти кланову олігархічну систему, яка будувалась в країні десятиліттями. І ці кланові олігархічні групи хочуть президента обнулити, спробувати будь-якими способами прорватись у парламент, а далі торгуватися», - розповів експерт.

За словами журналіста, нардепи ініціюють зміни виключно, щоб керувати країною й далі і не давати можливості робити зміни на користь людям. Нагадаємо, раніше прихильники Порошенка почали вимагати пакетного голосування за законопроект про главу держави і про обмеження депутатської недоторканності.

Можливо, саме цим і пояснюється загадкова обіцянка Порошенка на зустрічі з порохоботами, що він повернеться через рік.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com