Enter your email address:

   
   

Спрощення владою РФ надання свого громадянства жителям окупованого Донбасу свідчить про намір "засіяти" всю Україну російськими паспортами, вважає постпред України в ООН Володимир Єльченко.

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко порівняв бажання Путіна видавати паспорти РФ українцям з твором британського письменника Джорджа Орвелла. Таку думку він висловив 27 квітня у Twitter.

"Божевільне дійство за Орвеллом триває. Черговий намір засіяти вже всю Україну російськими паспортами. Далі буде відродження СРСР? А Рада Безпеки ООН і далі терпляче чекатиме, "закликаючи всі сторони"?" - написав Єльченко.

Як повідомляв УНІАН, 24 квітня Путін підписав указ про спрощене отримання російських паспортів жителями тимчасово окупованого Донбасу. У Кремлі пояснили, що таке рішення прийнято президентом РФ «з метою захисту прав і свобод людини і громадянина», на підставі загальновизнаних принципів і норм міжнародного права». 27 квітня, російський диктатор заявив, що Росія може почати надавати у спрощеному порядку своє громадянство всім громадянам України, а не тільки окупованих територій Донбасу.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com